Прімера: Новачки Барселони розтоптують учасника Ліги Чемпіонів

29 серпня 2011, 22:54
0
13
Барселона стартує одразу з Вільярреала

Сьогодні, 29 серпня, у рамках 2-го туру іспанської Прімери Барселона починала свій перший матч у чемпіонаті - вона приймала Вільярреал.

Одним із головних героїв став Тьяго Алькантара, який награється в основі Барселони. Юний півзахисник не лише відкрив рахунок у матчі, але й двічі допомагав відзначитися партнерам. Крім того, дебютні голи в чемпіонаті забили Сеск Фабрегас та Алексіс Санчес, що поповнили ряди каталонців цього літа. Ну а Лео Мессі знявся з місця в кар'єр, відзначившись дублем. Підсумкові 5:0 - прекрасний розклад співвідношення сил між двома учасниками Ліги Чемпіонів від Іспанії.

Прімера. 2-й тур

Барселона - Вільярреал - 5:0

Голи: Тьяго Алькантара (25); Сеск Фабрегас (45); Алексіс Санчес (47); Мессі (52, 75)

Попередження: Маскерано (35), Фабрегас (36), Санчес (48) - Сапата (20), Вакасо (82), Марчена (87)

Камп Ноу. Початок матчу: 22.00

Барселона: Вальдес, Кейта, Бускетс, Маскерано, Абідаль, Алькантара, Фабрегас (Хонатан дос Сантос, 70), Іньєста (Хаві, 55), Педро (Вілья, 66), Санчес, Мессі

Вільярреал: Лопес, Гонсало, Сапата, Мусаккіо, Оріоль, Марчена, Бруно, Валєро (Камуньяс, 51), Кані (Вакасо, 59), Нілмар (Сенна, 54), Россі

74-та хвилина. ГООООООЛ. 5:0 Ще одне "свято долоньки" в Барселоні! Мессі катнув м'яч на правий край штрафного майданчика на Тьяго, а той зачекав і ефектно прострілив на лінію воротарської, Мессі прокинув м'яч повз кіпера і перекинувся за стрічку сам!

52-га хвилина. ГОООООЛ. 4:0 Лео Мессі! Іньєста накоротку обігрався з партнером і між центральних захисників м'яко направив м'яча вперед, Мессі залишилося обвести воротаря і забити!

47-ма хвилина. ГООООЛ! 3:0 Закид м'яча у виконанні Тьяго за спини захисникам, Алексіс Санчес увірвався у вільну зону і спокійно із 15-ти метрів катнув м'яча в дальній нижній кут!

45-та хвилина. ГОООООЛ. 2:0 Сеск Фабрегас! Як же гарно і просто Мессі розрізав оборону суперника по центру, а Фабрегас прокинув м'яча повз кіпера і закотив його у сітку порожніх воріт!

25-та хвилина. ГООООЛ. 1:0 Тьяго Алькантара! Тьяго довго вів м'яч по центру, вирішив не пасувати, а завдати удару низом у правий кут воріт з лінії штрафного майданчика, вийшло ідеально!