Збірна Україна забила найшвидший гол у своїй історії

2 вересня 2011, 20:48
0
28
Ярмоленко забиваєі сторичний гол уругвайцям

У п'ятницю, 2 вересня, під час товариського матчу з Уругваєм збірна Україна забила найшвидший гол у своїй історії.

Андрія Ярмоленко після ефектного пасу Марко Девіча вразив ворота Фернандо Муслери вже на 15-й секунді поєдинку.

Попередній рекорд належав Сергію Реброву, який вже закінчив кар'єру. Він 19-го серпня 1998 року під час товариського матчу з грузинами забив гол на 53-й секунді матчу. Сам поєдинок тоді закінчився перемогою Синьо-жовтих з рахунком 4:0.

ВІДЕО: Україна vs Уругвай. Ярмоленко забиває на 15-й секунді

В офіційних турнірах рекорд збірної Україні належить Сергію Серебренікову. Він 7-го вересня 2002 року вразив ворота збірної Вірменії в Єревані в рамках відбору на Євро-2004 вже на 2-й хвилині матчу. Сам матч закінчився внічию, результат - 2:2.

А пропустила збірна Україна найшвидший гол 2-го вересня 2000 року в Києві від Польщі в рамках відбору на Чемпіонат світу 2002 року. Забив його Еммануель Олісадебе на 3-й хвилині матчу. Той поєдинок закінчився поразкою України з рахунком 1:3.