УПЛ: Кривбас здобув вольову перемогу над Таврією

9 вересня 2011, 21:55
0
7
Таврія грає з Кривбасом

Сьогодні, 9 вересня, відбувся матч 9-го туру Української прем'єр-ліги, в якому сімферопольська Таврія на своєму полі програла криворізькому Кривбасу.

Гості виявилися сильні волею - їх не зламав швидкий і курйозний гол у свої ворота, а от у другому таймі Кривбас зумів двічі вразити господарів і здобути заслужену перемогу.

Українська Прем'єр-ліга. 9-й тур

Таврія (Сімферополь) - Кривбас (Кривий Ріг) - 1:2

Гол: Бойко (6, аг) - Самодін (56); Сердюк (80)

Попередження: Лебонович (67) - Лисицький (39), Канкава (76), Федорчук (90)

Сімферополь. Локомотив. Початок матчу: 21.00

Арбітр: Олег Деревинський (Київ)

Таврія: Дамір - Маркович, Єзерський, Гуменюк, Любичич, Назаренко, Галюза, Любенович, Калиниченко, Шиндер (Піщур, 68), Фещук (Гігіадзе, 60)

Кривбас: Бойко - Федорчук, Петров, Лисицький, Сердюк, Канкава, Валєєв (Костишин, 46), Бартулович, Матич (Лисенко, 52), Бабатунде, Самодін (Еслінек, 84)

80-а хвилина. ГООООЛ. 1:2 Сердюк виводить Кривбас вперед! Ось так! Бартулович невдало прострілив зі стандарту, з лівого флангу, потрапивши в суперника. Але м'яч відскочив до Сердюку, який метрів з 28-ми смачно зарядив здалеку - м'яч від дальньої штанги опинився в сітці воріт.

66-а хвилина. ШТАНГА! Просто диво врятувало "Кривбас"! Причиненко з правого флангу тепер подавав на дальню штангу, де Маркович виграв позицію і пробивав з відскоком від газону - м'яч у бічну стійку влучив.

56-а хвилина. ГООООЛ. 1:1 Самодін зрівнює рахунок! Бартулович класно виконав різану подачу в штрафний, де Самодін випередив Даміра, який помилився на виході, і переправив м'яч точно в сітку.

6-а хвилина. ГГООЛЛ! Фещук подав з флангу, Шиндер пробив у дотик і потрапив в штангу, але м'яч відлетів у Бойка, після чого перетнув лінію воріт! Автогол на рахунку воротаря Кривбасу.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net
ТЕГИ: украинская Премьер-лигаТаврия (Симферополь)Кривбасс (Кривой Рог)