9 вересня 2011, 22:45
0
9
Мілан приймає Лаціо

Сьогодні, 9 вересня, стартувала італійська Серія А. І відразу ж матчем між чемпіоном Міланом і римським Лаціо.

Гості недовго розгойдувалися, і до 25-ї хвилини вже мали перевагу в два голи - це нові голеадори команди Мирослав Клозе і Джібріль Сіссе поповнили свої скарбнички. Але Мілан не був би чемпіоном, якби не доклав всіх зусиль для того, щоб на рідному стадіоні відігратися. Тому швидка відповідь Ібрагімовича і Кассано не стала несподіванкою. Надалі гравці Мілана могли не раз вийти вперед, але і видовищною нічиєю повинні бути задоволені.

Серія А. 2-й тур

Мілан - Лаціо (Рим) - 2:2

Гол: Ібрагімовіч (30); Кассано (35) - Клозе (13); Сіссе (23)

Попередження: Ван Боммель (39) - Діас (49)

Сан-Сіро. Початок матчу: 21.45

Мілан: Абб'яті - Антоніні, Неста, Абате, Тьяго Сільва, Аквілані (Ночеріно, 69), Амброзіні, Боатенг (Пато, 77), Гаттузо (Ван Боммель, 21), Кассано, Ібрагімовіч

Лаціо: Біццаррі - Заур, Біава, Діас, Маурі (Луліч, 81), Ледесма, Ернанес (Матузалем, 87), Конко, Броккі, Сіссе, Клозе (Гонсалес, 70)

35-а хвилина. ГООООООЛ 2:2 Чемпіонський характер! Антоніо Кассано пробив головою з лінії воротарського у ближній верхній кут воріт після навісу від кутового прапорця!

30-а хвилина. ГООООЛ. 1:2 От молодці! От класно все зробили: з лінії штрафного парашутом закинув м'яч на правий край штрафного Альберто Аквілані, звідти прострілив Антоніо Кассано, а Златан Ібрагімович у дотик замкнув передачу одноклубника! 1:2!

23-а хвилина. Гооол! 0:2 От новачки! А який же класний Маурі. Стефано вже другу результативну передачу виконав, навісивши з правого флангу на лінію воротарського, звідки Джібріль Сіссе пробив головою під перекладину!

13-та хвилина. Гооол 0:1 ПЕРШИЙ ГОЛ У СЕЗОНІ. Забиває Мирослав Клозе! Вечір добрий, захисники "Мілана"! Просто чудово! Стефано Маурі з правого флангу виконав передачу верхом на лінію штрафного, Мирослав Клозе блискуче прийняв м'яч, прибрав Алессандро Несту і пробив у дальній нижній кут воріт Крістіана Абб'яті! 0:1!