10 вересня 2011, 17:58
0
9
Восркла приймає Чорноморця

Сьогодні, 10 вересня, відбувся матч 9-го туру української Прем'єр-ліги, в якому полтавська Ворскла переграла одеський Чорноморець.

Господарі поля не мали особливих проблем з гостями, особливо після того, як воротаря Безотосного видалили ще на 20-й хвилині за фол останньої надії. Тричі розписалися у воротах моряків полтавці і тепер з легкою душею готуються до Ліги Європи.

Українська Прем'єр-ліга. 9-й тур

Ворскла (Полтава) - Чорноморець (Одеса) - 3:1

Гол: Янузі (31); Громов (57); Ребьонок (67) - Донець (80)

Вилучення: Безотосний (20)

Попередження: Краснопьоров (37), Чеснаков (56), Матвєєв (60) - Ковальчук (17), Політило (26), Бурджуан (39)

Полтава. Ворскла ім. Бутовського. Початок матчу: 17.00

Арбітр: Юрій Грисьо (Львів)

Ворскла: Долганський, Даллку, Матвєєв, Чеснаков, Селін, Краснопьоров, Безус (Ткачук, 88), Кривошеєнко, Закарлюка (Громов, 40), Ребьонок, Янузі (Баранник, 69)

Чорноморець: Безотосний, Ковальчук (Паст, 22), Шиманек, Вангелі, Донець, Сетте (Цігірлаш, 35), Політило, К. Ковальчук, С. Ковальчук, Каськов (Діденко, 77), Бурдужан

80-а хвилина. Гооол 3:1! Забивають все ж підопічні Романа Григорчука. Після подачі Сергія Політило, Донець Андрій переграє голкіпера головою, спрямувавши м'яч у правий нижній кут.

67-а хвилина ГОООООЛ. 3:0 Павло Ребьонок! Павло побачив, що Євген Пасс вийшов з воріт, і спокійно його перевісив. Браво, Павле!

57-а хвилина. ГООООООЛ. 2:0 Артем Громов забиває круговий після помилки голкіпера на виході. Роман Безус стає автором гольової передачі

31-а хвилина. ГООООЛ 1:0 Закарлюка з правого флангу подав м'яч у штрафний одеської команди, і перший на м'ячі виявився Ахмед Янузі, і просто переправив круглого у сітку.

20-а хвилина. ОСЬ ТАК! ВИДАЛЕННЯ У СКЛАДІ Чорноморця! Андрій Безотосний отримує червону картку, за фол останньої надії проти Янузі.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаЧерноморец (Одесса)Ворскла (Полтава)