УПЛ: Олександрія з Карпатами поділили очки

10 вересня 2011, 19:50
0
7
Олександрія приймає Карпати

Сьогодні, 10 вересня, відбувся матч 9-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Олександрія приймала львівські Карпати.

Українська Прем'єр-ліга. 9-й тур

Олександрія - Карпати (Львів) - 1:1

Гол: Кабанов (72) - Батіста (51)

Попередження: Старенький (3), Довгий (41), Кабанов (64) - Мілошевич (57), Федецький (74), Батіста (89), Ткачук (90), Ощипко (90)

Олександрія. Ніка. Початок матчу: 19.00

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Олександрія: Паньків, Запорожан, Чередниченко, Сидоренко, Казанюк (Сахневич, 84), Гітченко, Довгий (Таргамадзе, 55), Салхі (Шевченко, 64), Старенький, Калоуда, Кабанов

Карпати: Богатинов, Федецький, Борха, Мілошевич, Ощипко, Годвін, Ткачук, Голодюк (Крістобаль, 70), Худоб'як, Лукас (Зеньов, 81), Батіста

72-а хвилина. ГООООЛ. 1:1 Кутовий удар на правому фланзі заробили господарі. Пішла подача на ближню штангу, де на випередження зіграв Кабанов, з високою траєкторією підрізавши м'яч у дальній кут. М'яч від штанги зрикошетив у захисника і перетнув лінію воріт.

51-а хвилина. ГООООЛ. 0:1 Після подачі з лівого флангу Лукас поборовся за м'яч, що зрикошетив на Батісту, який з ходу потужно пробив - м'яч після серії рикошетів пішов у зворотний хід від воротаря і повільно заповз у ворота.

18-а хвилина. Худоб'як протягнув м'яч по правому флангу і вздовж лицьової лінії прострелив - м'яч влучив у ближню штангу і відскочив у поле.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net