Фотогалерея: Пропісочили. Збірна Росії обіграла Бразилію у фіналі ЧС з пляжного футболу

12 вересня 2011, 12:39
0
8

У неділю, 11 вересня, у фіналі Чемпіонату світу з пляжного футболу, який проходив в Італії, збірна Росії створила сенсацію, обігравши бразильців. Таким чином, росіяни вперше в своїй історії стали володарями трофея.

Підопічні Михайла Лихачова забили у ворота латиноамериканців 12 м'ячів, ті змогли відповісти лише вісьмома.

Варто зазначити, що Бразилія - безперечний фаворит всіх турнірів з пляжного футболу. За час проведення чемпіонатів світу - з 1995 року - вона 13 разів вигравала цей трофей. Ще по разу переможцями ставали збірні Португалії та Франції.

Росія ж до цього року ні разу не пробивалася навіть у фінал.

Тріумф Росії в пляжному футболі - у новій фотогалереї СПОРТ bigmir)net.

ТЕГИ: Чемпионат мира по футболу 2010сборная Бразилиисборная России