Ліга Чемпіонів: МЮ розійшовся миром з Бенфікою

14 вересня 2011, 22:35
0
19
Гіггз врятував МЮ від поразки

У середу, 14 вересня, у першому турі групового етапу Ліги Чемпіонів Бенфіка приймала МЮ.

Ліга Чемпіонів. Група С

Бенфіка - Манчестер Юнайтед - 1:1

Голи: Кардосо (24) - Гіггз (42)

ВІДЕО: Матч якісних голів. Бенфіка змусила Манчестер Юнайтед відіграватися

Попередження: Аймар (40); Максі Перейра (62) - Руні (26); Каррік (65); Гайтан (70)

Ештадіу да Луш. Арбітр: Дамір Скоміна

Бенфіка: Артур - Емерсон, Луїзао, Максі Перейра, Гарай, Рубен Аморім (Ноліто, 57), Хаві Гарсія, Аймар (Матіч, 75), Гайтан (Бруно Сезар, 90), Вітсель, Кардосо

Тренер: Жорже Жезуш

МЮ: Ліндегор - Евра, Еванс, Смоллінг, Фабіо (Джонс, 78), Гіггз, Пак Чжі Сун, Гіггз, Каррік, Флетчер (Ернандес, 68), Валенсія (Нані, 69), Руні

Тренер: Алекс Фергюсон

Все, матч завершено. Бойова нічия на Ештадіу да Луш!

Дві хвилини додав арбітр. Тим часом Нані збиває Ноліто, а Гайтана змінює Бруно Сезар.

86-а хвилина. Ноліто сміливо пішов у штрафну, обігрався з Вітселем, але, пробиваючи з семи метрів, не влучив у ближній кут! Дуже вдалу заміну провів Жезуш, Ноліто істотно посилив гру.

80-а хвилина. Ноліто подавав штрафний з лівого флангу, але перекинути захисників МЮ йому не вдалося.

78-а хвилина. Філл Джонс змінив Фабіо.

77-а хвилина. Гайтан з правого кута штрафного бив у ліву дев'ятку, але Ліндегор в ефектному стрибку перевів м'яч на кутовий!

75-а хвилина. Матіч вийшов замість Аймара, якого проводили бурхливими оплесками.

73-я хвилина. Гайтан бив з дальньої дистанції з відскоком від газону, але Ліндегор надійний!

72-а хвилина. Ліндегор вчасно вийшов з воріт і перешкодив Кардосо прийняти м'яч. Поки що кіпер МЮ діє дуже надійно, так що місце де Хеа в основі під великим питанням.

70-а хвилина. Гайтан заробив попередження за фол на Евра.

69-а хвилина. Подвійна заміна від Фергюсона - вийшов Нані і Чічаріто Ернандес, пішли Флетчер і Валенсія.

68-а хвилина. Ноліто віддав на хід Емерсону, той увійшов у штрафну і з гострого кута намагався влучити під дальню штангу, але не влучити!

67-а хвилина. Черговий корнер ні до чого небезпечного не привів.

66-а хвилина. МОМЕНТ! Розмашиста контратака завершилася пасом Бенфіки на лінію штрафного, звідки Ноліто бив у дотик точно в нижній кут, але ЛІНДЕГОР зреагував і перевів м'яч на кутовий!

65-а хвилина. Каррік збив Гайтана, що рветься на половину поля МЮ. Жовта картка.

64-а хвилина. Гіггз переграв двох центральних захисників, вийшов сам на сам з воротарем, бив в нижній кут, але Артур ногою відбив м'яч!

63-а хвилина. ПАК віддавав пас у центр штрафного від лицьової лінії, після серії рикошетів м'яч опинився в руках у Артура!

62-а хвилина. Максі Перейра прихопив Пака, за що був нагороджений карткою.

60-а хвилина. Гіггз невдало подав кутовий.

57-а хвилина. Перша заміна в матчі: Рубен Аморім пішов з поля, Ноліто вийшов.

56-а хвилина. Аймар класно пробив з 25-ти метрів - зовсім трохи не влучив!

53-я хвилина. Чергову паузу в грі заповнимо статистикою: обидві команди розпочали сезон дуже впевнено, при цьому якщо Бенфіка в чотирьох матчах чемпіонату здобула три перемоги і одну нічию, то МЮ показує стовідсотковий результат - 12 очок з 12 можливих при різниці забитих і пропущених 18-3.

50-а хвилина. МЮ почав другий тайм набагато активніше, ніж перший. Можна навіть сказати, що Манкі притиснули Орлів до їхнього штрафного.

48-а хвилина. Руні відібрав м'яч перед штрафним Бенфіки, віддав пас на Валенсію, а той з лінії воротарського прострілював уздовж воріт, але ніхто з партнерів не підставив ногу!

47-а хвилина. Кардосо хотів схитрувати і взяв закид у штрафну за допомогою руки, але арбітр не купився і зупинив гру.

Другий тайм розпочався

Перерва

44-а хвилина. Гіггз вирізав м'яч на Пака, але Луїзао випередив корейця. Кутовий МЮ розіграв невдало.

42-а хвилина. ГГГГОООООЛЛЛЛЛ! Ось він, досвід! Коли не йде командна гра, на допомогу приходить індивідуальна майстерність! Райан Гіггз послав м'яч у дев'ятку з 20-ти метрів!

40-а хвилина. Аймар зупинив контратаку у виконанні Руні, за що відзначився попередженням.

39-а хвилина. Ще один кутовий біля Бенфіки. На цей раз подавав Гайтан на Кардосо, але Еванс виграв боротьбу.

36-а хвилина. Аймар розіграв кутовий, а його партнер прострілював уздовж лінії воріт, але Ліндегор напоготові.

35-а хвилина. У Бенфіки пішли контратаки! Чотири на чотири вибігали португальці, Хаві Гарсія віддавав пас на Гайтана, але Валенсія встиг у підкаті вибити м'яч в аут!

31-а хвилина. Аймар вирішив нанести удар з дальньої дистанції - неточно.

30-а хвилина. Фабіо подав з флангу на Руні, Уейн пробив головою, але м'яч полетів вище воріт.

26-а хвилина. Руні врізався в Артура, за що справедливо отримав жовту картку. Поки Уейн залишається без м'яча, через що практично не представляє небезпеки.

24-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛЛЛ! Ось чому Динамо так довго домагалося Кардосо! Ніко Гайтан вирізав класну передачу з флангу, Оскар прийняв м'яч на груди, обіграв Еванса і з 14-ти метрів пробив майже в дев'ятку!! 1:0! Чим відповісти МЮ?

21-а хвилина. Продовжимо екскурс в історію: обидві команди зіграли в 12 фіналах спочатку Кубка Європейських чемпіонів, потім Ліги Чемпіонів. Бенфіка перемагала двічі в 1961 і 1962 (Барселону і Реал), ну а МЮ окрім 1968 року виграє трофей в 1999 (незабутній матч з Баварією) і в 2008 (Челсі і промах Террі в серії післяматчевих пенальті).

20-а хвилина. Кардосо бив низом з 22-х метрів, але Ліндегор намертво бере м'яч!

19-а хвилина. Бенфіка досить жорстко діє проти гостей, втім, тільки так можна ефективно протидіяти команді Фергюсона.

17-а хвилина. Знову ГАЙТАНА! Цього разу він зльоту бив з лінії штрафної, але не влучив у ворота метри на два.

15-а хвилина. Гайтан вистрілив з-за штрафного - м'яч просвистів над поперечиною!

14-а хвилина. А поки у нас затишшя на поле, нагадаємо, що МЮ і Бенфіка в 1968 році зустрічалися у фіналі тоді Кубка Чемпіонів. Перемогу в матчі з рахунком 4:1 здобув Манчестер, який став першим англійським клубом, який переміг у турнірі.

11-а хвилина. Луїзао в чудовому підкаті перехопив передачу Гіггза на Руні!

10-а хвилина. Валенсія після передачі Руні бив з кута штрафного - над поперечиною!

8-а хвилина. Смоллінг вибив м'яч на кутовий з під ніг Гайтана після пасу у штрафний від Кардосо. Аймар подав корнер точно в руки Ліндегору, який, нагадаємо, змінив у рамці МЮ Давида де Хеа.

4-а хвилина. Валенсія здійснив свій перший прохід по флангу, після чого еквадорець виконав навіс, але Артур перехопив м'яч.

3-я хвилина. Манкуніанці спокійно тримають м'яч на своїй половині поля, чим явно не задоволені трибуни Ештадіу да Луш.