Фотогалерея: Бойова нічия Динамо і Сток Сіті

16 вересня 2011, 10:25
0
12

У четвер, 15 вересня, київське Динамо в матчі першого туру Ліги Європи здобуло важку нічию 1:1 у драматичній боротьбі з англійським Сток Сіті.

Перший тайм матчу пройшов з невеликою перевагою Динамо. Найреальніший шанс відкрити рахунок втратив Андрій Ярмоленко, який не влучив у ворота з трьох метрів у майже порожній кут. Крім того не вистачило точності Шевченку і Мілевському.

На початку другого тайму Динамо допустило помилку в обороні, що дозволило Джерому відкрити рахунок. Після пропущеного голу кияни активно атакували ворота Соренсена, але датський голкіпер був на висоті. Коли ж і він був безсилий, Сток після удару Алієва виручила поперечина.

Проте старання Динамо було винагороджено: простріл Ярмоленка замкнув Вукоєвич.