Захисник Динамо: Якщо так будемо грати, ми в цій групі будемо першими

16 вересня 2011, 10:36
0
6
Попов вважає, що Динамо фінішує на першому місці в групі

Македонський захисник київського Динамо Горан Попов відразу після закінчення матчу зі Сток Сіті дав коментар телевізійному каналу 2+2.

"Ми добре атакували, але не вийшло забити швидкий гол. Якби вдалося розпечатати ворота Сток Сіті в перші 10-15 хвилин, ми б забили ще 2-3 м'ячі.

А так змогли забити лише на 90-й хвилині. Гол врятував гру, але цього мало: сьогодні обов'язково потрібно було вигравати. У нас були моменти, тільки у Шевченка було 2 або 3 моменти. А англійці провели одну атаку і забили. Так склалося, що нічия - гарний підсумок матчу для нас. Але якщо ми так будемо грати, ми в цій групі будемо першими", - заявив Попов.

Раніше воротар англійського Сток Сіті також зазначив, що нічия - гарний результат для його команди.

У четвер, 15 вересня, київське Динамо на своєму полі ледве уникнуло поразки від англійського Сток Сіті - 1:1.

Додамо, заслужений тренер України В'ячеслав Грозний висловив думку, що і київське Динамо, і донецький Шахтар зможуть виграти свої групи в єврокубках.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика