Молодіжна першість: Динамо і Шахтар розписали бойову нічию

23 вересня 2011, 16:34
0
13
Калитвинцев зробив дубль у матчі проти Шахтаря

У п'ятницю, 23 вересня, в рамках 11-го туру молодіжної першості київське Динамо на своєму полі розписало бойову нічию з донецьким Шахтарем - 3:3.

Господарі швидко вийшли вперед, забивши два м'ячі. На 19-й і 25-й хвилинах відзначилися Фанендо Аді та Віталій Калитвинцев. Проте до кінця першого тайму Шахтар зміг відквитати один м'яч - його забив Владислав Кулач.

На початку другої сорокап'ятихвилинки Калитвинцев знову засмутив гостей. Йому вдався гарний далекий удар у дев'ятку. Тим не менш, Гірники змогли зрівняти рахунок. Голи на рахунку Валерія Гришина і все того ж Кулача.

Шахтар залишився лідером молодіжної першості. Після 11-ти турів в активі Гірників 29 очок. Динамо ж після нічиєї вийшло на четверте місце з 20-ма очками. Однак, в Оболоні (19 пунктів) є ще матч в запасі. У суботу молодь столичного клубу зіграє з Арсеналом.