УПЛ: Олександрія і Кривбас розійшлися миром

25 вересня 2011, 17:10
0
7
Кривбас прагне до перемоги

Сьогодні, 25 вересня, відбувся матч 11-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Олександрія приймала Кривбас.

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур

Олександрія - Кривбас - 1:1

Голи: Салхі (75) - Бабатунде (12)

Попередження: Довгий (66), Янчик (82) - Сердюк (17), Самодін (25)

Олександрія. Ніка. Початок матчу: 16.15

Арбітр: Віталій Годулян (16)

Олександрія: Паньків, Казанюк, Гітченко, Сидоренко, Запорожан, Довгий, Кралік (Зейналов, 56), Ксьонз (Янчик, 71), Калоуда (Салхі, 64), Таргамадзе, Кабанов

Кривбас: Бойко, Лобжанідзе, Лисицький, Петров, Сердюк, Федорчук, Канкава, Костишин (Габовда, 65), Бабатунде, Бартулович, Самодін

75-а хвилина. ГОООООЛ. 1:1 Незрозуміла помилка оборони "Кривбасу"! Салхі прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика, прибрав на замаху Лобжанідзе і чітким ударом пробив у дальній нижній кут.

12-а хвилина. Гооол 0:1 Перший свій напівмомент криворіжці трансформували в гол. Бартулович з лівого флангу подав на дальній кут воротарського майданчика, куди набіг неприкритий Бабатунде і чітким ударом з льоту пробив у протихід Паньківу.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаКривбасс (Кривой Рог)Александрия