УПЛ: Карпати перемагають Волинь

1 жовтня 2011, 20:28
0
5

Сьогодні, 1 жовтня, відбувся матч 12-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому луцька Волинь програла львівським Карпатам.

Українська Прем’єр-ліга. 12-й тур

Волинь (Луцьк) – Карпати (Львів) – 0:2

Гол: Голодюк (24); Зеньов (51)

Попередження: Масло (11), Шиков (19), Бабир (90) – Голодюк (37)

Вилучення: Майкон (64)

Волинь: Неділько, Сімінін, Масло, Шиков, Ізворану (Енріке, 53), Грінченка, Скоба, Кінаш (Бабир, 30), Пічкур (Павлов, 63), Лопес, Майкон

Карпати: Тлумак, Федецький, Борха, Мілошевич, Ощипко, Годвін, Мартинюк (Ткачук, 66), Худоб’як, Голодюк, Гурулі (Озарків, 90), Зеньов (Батіста, 84)

64-я хвилина ВИДАЛЕННЯ! Ось і червоне світло перед собою побачив Майкон за відмашку від Мартинюка. Побачивши червону картку, Майкон швидко побіг до арбітра: мабуть, хотів щось йому сказати, але гравці Карпат зупинили його.

51-а хвилина. ГООООЛ 0:2 Зеньов отримав пас від партнера і вийшов на рандеву з голкіпером, де просто переграв його, відправивши м’яч у дальню дев’ятку.

24-а хвилина. ГООООЛ. 0:1 Голодюк відкриває рахунок! Олег отримав пас від Ощипка метрів за тридцять від воріт і сильно пробив у кут, Неділько не бачив момент удару. І рахунок на табло 0-1!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net