1 жовтня 2011, 22:42
0
11
Інтер грає з Наполі

Сьогодні, 1 жовтня, відбувся матч італійської Серії А, у якому міланський Інтер вдома безвольно програв Наполі.

Гра розвивалася за своїм звичним сценарієм аж до кінця першого тайму. Неаполітанці за модою останніх років намагалися грати в гостях на контратаках, сподіваючись на виконавську майстерність своїх атакуючих виконавців. Без Кавані тризуб за участю Лавессі і Хамшіка замкнув колишній інтерісті Пандєв. Забігаючи наперед, скажемо, що Горан нічим особливим не відзначився. У цей вечір на Сан Сіро творили його партнери.

Початок поклав Маджо, якого на вході в штрафну збив Обі, що отримав друге попередження, через що Інтер залишився в чисельній меншості на більшу частину гри. Помилки припустився суддя, не розглянувши поштовх Обі на адресу Маджо за межами штрафного: рефері подумав, що міланець порушив правила в забороненій зоні. З пенальті Хамшик не переграв Жуліо Сезара, але Уго Кампаньяро на добиванні поклав початок розгрому Інтера.

Після такої несправедливості футболісти Інтера, наче злетіли з котушок. Ніколи не доводилося бачити в такому нервовому стані Жуліо Сезара, який кричав на арбітра з приводу і без нього. Інтеру ще дуже пощастило, що рефері закрив вуха на всі капості на свою адресу з боку Майкона, Камбьяссо, Занетти, Лусіо. В іншому разі, господарі могли завершувати зустріч удев'ятьох.

Крістіану Маджо заробленого пенальті було мало. Півзахисник Наполі дотягнувся до м'яча перед самим Сезаром, скориставшись помилкою Нагатомо, який не став грати в м'яч, чекаючи виходу кіпера Інтера. Хамшик і Зуніга хвилинами пізніше не використовували стовідсотковий момент для реалізації великого рахунку, але третій гол від неаполітанців нікуди не поїхав. Провалилися центральні захисники Інтера, чого тільки й чекав Марек Хамшик. Наполі домігся історичної перемоги над Інтером, який і при Раньєрі не може вибратися з негативної смуги. Його візаві Вальтер Маццарі здобув першу перемогу над нерадзуррі в якості тренера.

Інтер (Мілан) - Наполі - 0:3

Гол: Кампаньяро (42); Маджо (58); Хамшик (77)

На 42-й хвилині Хамшик НЕ реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Обі (11), Ківу (37), Дзанетті (44), Жуліо Сезар (45) - Суніга (28), Маскара (74)

Вилучення: Обі (41)

Мілан. Джузеппе Меацца. Початок матчу: 21.45

Інтер: Жуліо Сезар - Майкон, Самуель, Лусіо, Ківу (Нагатомо (43) - Дзанетті, Камбіассо, Обі - Альварес (Станкович, 62) - Форлан (Сарате, 68), Пацціні

Наполі: Де Санктіс - Каннаваро, Кампаньяро, Ароніка (Фернандес, 87) - Маджо, Інлер, Гаргано, Суніга - Хамшик, Пандєв (Маскара, 53) - Лавессі (Чавес, 80)

77-а хвилина. ГООООЛ 0:3 Розгром просто на полі! Не було офсайду у Хамшіка після передачі низом на лінію штрафного від Есекіеля Лавессі (затримався Майкон), а Марек без проблем переграв Жуліо Сезара в ближньому бою - 0:3!

58-а хвилина. Гооол 0:2 Нагатомо зіграв дуже погано, почав перетримувати м'яч на лінії своєї штрафної в надії на те, що Жуліо Сезар забере його в рукавички, але цього не сталося. Крістіан Маджіо одним дотиком вибив м'яч з-під ніг Нагатомо і відправив його в сітку. 0:2 - просто дика помилка футболіста, що вийшов на заміну .

42-а хвилина. Гооол 0:1 УДО Кампаньяро! Пробивав по воротах у правий нижній кут Хамшик - Жуліо Сезар відбив постріл, однак на добиванні був Уго Кампаньяро! 0:1!

41-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Та ще й ВИДАЛЕННЯ!! Обі залишає поле за поштовх суперника у спину. Це друга жовта для гравця господарів.