Всі суперники Динамо у Лізі Європи втратили очки в національних чемпіонатах

4 жовтня 2011, 12:49
0
10
Сток програв Суонсі

Суперники київського Динамо у груповому турнірі Ліги Європи не дуже вдало провели матчі у своїх національних чемпіонатах.

Сток Сіті грав свій поєдинок у неділю, а Бешикташ і Маккабі - в понеділок.

Так, стамбульський клуб оступився в чемпіонаті після трьох перемог поспіль. Чорні орли не змогли на виїзді впоратися з аутсайдером - Газіантепспором. Багато в чому цьому "посприяли" відразу два вилучення у гостей - на 64-й хвилині поле достроково залишив Нечіп Уйсал, а за шість хвилин до закінчення поєдинку Ісмаїл Койбаші.

Втративши очки, тепер в активі Бешикташа 10 балів (після п'яти турів), як і у Галатасарая і Буюксехіра, попереду лише Фенербахче (13 очок).

Газіантепспор - Бешикташ - 0:0.

Бешикташ: Рюшту, Даг, Сідней, Коркмаз, Койбаші, Ауреліо, Уйсал, Голошко, Мануель Фернандеш, Сімао (Еду, 75), Пектемек (Хілберт, 68).

* * *

Англійський Сток Сіті не може перемогти в чемпіонаті в третьому матчі поспіль. Цього разу підопічні Тоні Пюліса поступилися на виїзді новачку Прем'єр-ліги - Суонсі. Маючи перевагу по ходу матчу, гості пропустили два м'ячі в свої ворота. У дебюті поєдинку Шоукросс порушив правила у своєму штрафному майданчику, і Сінклейр реалізував пенальті, а під завісу поєдинку рахунок подвоїв Грем.

Після 7-го туру Сток Сіті опустився на восьме місце в таблиці і відстає від лідируючих Юнайтед і Сіті з Манчестера на десять очок.

Суонсі - Сток Сіті - 2:0 (1:0).

Сток Сіті: Бегович, Вілкінсон, Шоукросс, Вудгейт, Вілсон (Хут, 33), Пеннант (Шоттон, 80), Уайтхед, Уїлан, Ділеп (Джером, 54), Уолтерс, Крауч.

Голи: Сінклейр (9, пен.), Грем (85).

* * *

У принциповому протистоянні між одноклубниками з Тель-Авіва і Хайфи переможця визначити не вдалося. Команди обмінялися забитими м'ячами в першому таймі - на гол Єйні в дебюті поєдинку гості відповіли точним ударом Голаси.

Маккабі з Тель-Авіва продовжує очолювати турнірну таблицю, набравши 16 очок (після семи турів), у двох балах позаду земляки з Хапоеля.

Маккабі (Тель-Авів) - Маккабі (Хайфа) - 1:1 (1:1).

Маккабі Т-А (стартовий склад): Хаїм, Веред, Нівалдо, Єйні, Зів, Альберман, Дахау, Медунянін, Міха, Іцхакі, Атар.

Голи: Єйні (5) - Голаса (28).

Нагадаємо, в неділю, 2 жовтня, у матчі 12-го туру Української Прем'єр-ліги Ворскла в Полтаві з рахунком 1:2 поступилася київському Динамо. У післяматчевому коментарі Сьомін відзначив, що його команда виграла дуже важкий матч, показавши характер на полі.

За матеріалами: ФК Динамо (Київ)

ТЕГИ: лига ЕвропыДинамо КиевБешикташ (Стамбул)Сток СитиМаккаби (Тель-Авив)