Гусєв: Блохін сказав, щоб ми частіше били по воротах

12 жовтня 2011, 10:15
0
8
Гусєв став автором першого голу у ворота збірної Естонії

Півзахисник збірної України і київського Динамо Олег Гусєв прокоментував вчорашню перемогу на національною командою Естонії.

"Перший гол ми змогли забити лише наприкінці першого тайму, і під час перерви головний тренер сказав, щоб ми частіше били по воротах", - розповів Гусєв в інтерв'ю офіційному сайту UEFA.

Футболіст зазначив, що саме ця тактика дозволила українцям вдруге вразити ворота збірної Естонії: "Саме це і призвело до другого голу. Я вважаю, що ми виграли заслужено".

Раніше півзахисник збірної України Анатолій Тимощук розповів, що виступи за збірну - це честь для будь-якого футболіста, і про гроші в команді ніхто не думає.

Зазначимо, що на прес-конференції після перемоги підопічних над естонцями наставник збірної України Олег Блохін оптимістично відгукувався про перспективи своєї команди.

Нагадаємо, що у вівторок, 11 жовтня, в товариському поєдинку Україна впевнено перемогла Естонію - 2:0.