15 жовтня 2011, 15:37
0
8
Ліверпуль проти МЮ - завжди цікаво

Сьогодні, 14 жовтня, у рамках англійської Прем’єр-ліги відбувся матч між Ліверпулем і Манчестер Юнайтед.

Зустріч розпочалася досить спокійно, ніхто з команд не збирався форсувати події. Трохи більше м’ячем володів Манчестер Юнайтед, але якихось серйозних загроз біля воріт Пепе Рейни так і не виникало. Хіба що на п’ятнадцятій хвилині Філ Джонс непогано підключився до атаки по правому флангу і пробив головою після навісу зліва. М’яч після удару молодого захисника Юнайтеда пролетів поруч зі штангою. Ліверпуль грав у незвичний для себе футбол: команда Кенні Далгліша в першу чергу намагалася вдало оборонятися, а вже потім думала про атаку, де вся загроза виходила переважно від Суареса, який грав єдиного нападника. На двадцять першій хвилині після швидкого розіграшу кутового Стівен Джеррард небезпечно навішував вздовж воротарського Давида де Хеа, але нікого з гравців у червоній формі там не виявилося. Точніше, вони там були, але от до м’яча дістатися їм не вдалося.

У цілому, гра була гранично закритою. Футболісти і першої, і другої команди чудово розуміли про те, що пропускати першими ніяк не можна. Уся небезпека виникала переважно після стандартних положень, але таких було вкрай мало. Перший дійсно небезпечний момент стався лише на тридцять п’ятій хвилині, коли Луїс Суарес зумів вискочити практично один на один з Де Хеа, але удар уругвайського форварда прийшовся точно в голкіпера Манчестер Юнайтед. На сорок першій хвилині Пак Джі Сун продемонстрував неймовірне завзяття, відібравши м’яч у центрі поля у Джеррарда, добігши до чужого штрафного, і пробив у лівий від себе кут. М’яч пролетів за пару метрів від воріт. До кінця першого тайму команди більше нічого створити не зуміли і вирушили на перерву за рахунку 0:0.

На шістдесят сьомій хвилині Чарлі Адам опинився на газоні поряд із лінією штрафного після мінімального контакту з ногою Ріо Фердинанда. До точки підійшов Стівен Джеррард і пробив точно в ближній кут воріт! Давид де Хеа навіть не сіпнувся. Тут же сер Алекс Фергюсон зробив подвійну заміну, прибравши з поля Янга і Джі Суна, випустивши замість них Руні і Нані. Але швидкої відповіді у червоних дияволів не вийшло, Ліверпуль і раніше більше володів м’ячем, а Пепе Рейна практично не з’являвся у кадрі. Після цього сер Алекс Фергюсон випустив на поле Ернандеса замість Філа Джонса, пішовши у ва-банк. Власне, його поява й зіграла свою ключову роль! Після навісу з лівого флангу з кутового Уелбек скинув м’яч на дальню штангу, де Чічаріто в дотик переправив м’яч у ціль.

Практично тут же Ліверпуль міг забити другий гол, але Давид де Хеа чудесним чином відбив м’яч, посланий Дірком Кейтом з воротарської лінії, перевівши м’яч на кутовий. А під саму завісу компенсованого часу іспанський страж воріт Манчестер Юнайтед якимось дивом відбив удар Хендерсона!

Ліверпуль – Манчестер Юнайтед – 1:1

Гол: Джеррард (68) – Чічаріто (81)

Попередження: Лукас (29) – Фердинанд (55), Евра (66)

Ліверпуль. Анфілд Роуд. Початок матчу: 14.45

Ліверпуль: Рейна, Енріке, Каррагер, Шкртел, Келлі, Лукас (Хендерсон, 59), Адам, Джеррард, Даунінг, Кейт, Суарес

МЮ: Де Хеа, Евра, Фердінанд, Джонс (Чічаріто, 77), Смоллінг, Еванс, Гіггз, Парк (Нані, 69), Флетчер, Янг (Руні, 69), Уелбек

81-а хвилина. ГООООЛ. 1:1 Чічаріто тільки 3 хвилини на полі – і вже гол! Гості навісили третій кутовий, Уелбек на ближній штанзі головою прокинув далі на Чічаріто, який з кількох метрів вколотив снаряд головою в сітку!

68-а хвилина. ГОООООЛ. 1:0 Стівен Джеррард! Капітан зі штрафного класно прошив стінку, де Гіггз просто відійшов від м’яча вбік!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net