15 жовтня 2011, 17:50
0
9
Шахтар грає з Таврією

Сьогодні, 15 жовтня, відбувся матч 13-го туру української Прем’єр-ліги, в якому сімферопольська Таврія лише в додатковий час поступилася донецькому Шахтареві.

Таврія (Сімферополь) – Шахтар (Донецьк) – 1:3

Гол: Назаренко (36) – Луїс Адріано (28, 90 +5); Шевчук (90 +2)

Попередження: Калініченко (18), Монахов (72) – Срна (35)

Сімферополь. Локомотив. Початок матчу: 17.00

Арбітр: Сергій Даньковський (Київ)

Таврія: Кахріман, Путраш, Монахов, Аделейе, Любичич (Причиненко, 90), Корнєв, Кайта, Назаренко, Калиниченко (Галюза, 62), Любенович, Ідахор (Шиндер, 70)

Шахтар: Рибка, Срна, Ракицький, Чигринський, Шевчук, Хюбшман (Фернандіньо, 70), Мхітарян, Коста (Селезньов, 64), Жадсон (Тейшейра, 57), Вілліан, Адріано

90 +5 хвилина. ГОООООЛ. 1:3 Луїс Адріано просто добиває Таврію! Фернандіньо красиво вивів у прорив Вілліана, той відпасував трохи назад – і Адріано просто розстрілює ворота!

90 +2 хвилина. ГОООООЛ! 1:2 Рятує Шевчук Шахтар. Фернандіньо красиво закинув м’яч на відкритий простір, Шевчук мав час віддати пас на партнера, але пробив по воротах з кута отрейшого – а Кахріман помилився.

36-а хвилина. ГОООООЛ. 1:1 Назаренко зіставив рахунок! Калиниченко якось п’ятою незрозуміло, але ефектно відкинув м’яч на Ідахора, той відкотив на Назаренка – а Сергій крученим ударом з-за штрафної пробив у ближній кут.

28-а хвилина. ГООООЛ 0:1 Луїс Адріано відкриває рахунок! Коста на фланзі розгойдав Путраш, віддав на Вілліана, той проштовхнув м’яч у воротарський, Корнєв залишив Адріано самого, а той просто красиво пробив повз воротаря.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net