16 жовтня 2011, 18:40
0
4
Карпати беруть Арсенал

Сьогодні, 16 жовтня, відбувся матч 13-го туру української Прем'єр-ліги, в якому львівські Карпати на своєму полі не змогли нічого протиставити київському Арсеналу.

З розгойдування почали матч команди. Не поспішали ризикувати і йти в атаку обидва колективи. Господарі на перших хвилинах гри більше володіли м'ячем, але в моменти біля воріт гостей це не переростало. А на сьомій хвилині досить несподівано забили гості. З лівого краю штрафного майданчика Карпат Міколюнас виконав подачу в центр, звідки Одібе з розвороту чітко пробив у кут воріт без шансів для голкіпера, 0:1! Минуло кілька хвилин, і рахунок міг бути подвоєний. Шацьких виконав кутовий з правого флангу, пішла подача на ближню штангу, звідки головою пробивав гравець гостей - м'яч розминувся з дальнім верхнім кутом воріт Карпат. На тринадцятій хвилині Лукас класно пробивав з лівої ноги з лінії штрафного майданчика - м'яч зовсім трохи розминувся з воротами! Потім гра трохи перейшла в центр поля, де було багато боротьби за м'яч. Ударів по воротах було вкрай мало. Одним із таких був удар Міколюнаса на екваторі тайму - м'яч пролетів над поперечиною воріт Тлумака! Незабаром Флореску після передачі від партнера пробивав по воротах метрів з двадцяти - м'яч пройшов за сантиметри від планки воріт! Потім вже Шацьких розганяв атаку своєї команди по центру і завдав удар з лівої ноги - м'яч потрапив у поперечину у самої хрестовини воріт! А на тридцять восьмій хвилині дуже хороший момент був у гостей. Шацьких подав зі штрафного, Богданов пробивав по воротах головою - м'яч потрапив у поперечину і відлетів до того ж Богданову, який знову наніс удар, м'яч відлетів до Ковпака. Той пробивав з метра - Тлумак відбив м'яч на того ж Ковпака, від якого м'яч і залишив межі поля! Перший тайм так і завершився з рахунком 0:1.

У перерві Олег Кононов вирішив випустити Батісту замість Худоб'яка, посиливши атаку своєї команди. Сміливіше почали другий тайм Карпати. Лукас отримав передачу з глибини поля у штрафному майданчику суперника, минувши офсайдної пастки, почав обігрувати голкіпера, але порушив правила проти нього. Господарі поля почали пресингувати суперників на половині їх поля, виявляти агресію. Але моментів, як і раніше, було мало. На п'ятдесят шостій хвилині подача зі штрафного з глибини до воріт Арсеналу пішла, Федецький завдав удару головою по воротах, але м'яч пройшов повз рамку. За рахунком грали каноніри у другому таймі. Команда не летіла стрімголов в атаку, вважаючи за краще потримати м'яч в центральній зоні. На шістдесят третій хвилині був момент біля воріт гостей. Подача пішла від кута поля, Борха Гомес виграв повітря і пробив по воротах - але Погорілий забрав м'яч у руки. На шістдесят шостій хвилині господарі пропустили другий м'яч. Шацьких виконав подачу від кута поля, Тлумак вибив м'яч кулаком на лінію штрафного майданчика, звідки гравець гостей головою відправив м'яч ближче до воротарського майданчика. Там його отримав Мазілу, який другим дотиком через себе відправив м'яч у сітку, 0:2! Через кілька хвилин господарі могли відквитати один м'яч. Контратака Карпат завершувалася щільним ударом Ткачука метрів з двадцяти - м'яч струсонув штангу і повернувся в гру! Але потім гості знову забили. Пішла подача з правого флангу, Федецький промахнувся по м'ячу і снаряд прилетів до Мазілу. Футболіст пробив з близької відстані - голкіпер перевів м'яч у стійку, від якої знову відлетів до румунського форварда. На цей раз Мазілу був точний, 0:3! Карпати зовсім розклеїлися і могли ще пропустити. Після подачі з кута поля Одібе пробивав головою по воротах - м'яч пройшов зовсім поруч зі штангою! Могли відіграти Карпати один м'яч. На вісімдесят п'ятому спочатку удар Голодюка потягнув Погорілий. А потім Лукас добивав у порожні ворота, але захисник виніс м'яч із лінії воріт.

Підсумок матчу - 0:3. Арсенал виходить на четверте місце, а криза Карпат триває.

Карпати (Львів) - Арсенал (Київ) - 0:3

Гол: Одібе (7); Мазілу (66, 74)

Попередження: Федецький (39), Лукас (78) - Симоненко (89), Грицай (90)

Львів. Україна. Початок матчу: 16.00

Арбітр: Віктор Швецов (Одеса)

Карпати: Тлумак, Федецький, Борха Гомес, Мілошевіч, Ощипко, Годвін (Мартинюк, 64), Ткачук, Голодюк, Худоб'як (Батіста, 46), Гурулі (Зеньов, 71), Лукас

Арсенал: Погорілий, Лампі, Симоненко, Одібе, Польовий, Максимов, Флореску (Грицай, 81), Міколюнас, Гоменюк (Мазілу, 57), Шацьких (Богданов, 76), Ковпак