УПЛ: У битві аутсайдерів Іллічівець здолав Оболонь

22 жовтня 2011, 15:21
0
8
Іллічівець грає з Оболонню

Сьогодні, 22 жовтня, відбувся матч 14-го туру української Прем’єр-ліги, в якому маріупольський Іллічівець приймав київську Оболонь.

Іллічівець (Маріуполь) – Оболонь (Київ) – 2:1

Гол: Ярошенко (50-пенальті); Полянський (77) – Г.Баранець (28)

Попередження: Фомін (30), Кожанов (45), Ярошенко (68), Бутко (89) – Г.Баранець (61), Тимченко (72), Леонідов (90)

Іллічівець: Шуст, Бутко, Іщенко, Яворський (Невмивака, 65), С.Шевчук, Полянський, Пуканич, Кожанов, Ярошенко, Тищенко (Федотов, 46), Фомін (Іванов, 87)

Оболонь: Березовський, Романюк (Мандзюк, 29), Ільків, Леонідов, Шендрик, Сапай, Г.Баранець, Лупашко, А.Шевчук (К.Ковалець, 81), Б.Баранець (Сибіряков, 75), Тимченко

84-а хвилина. Ільків не забиває! Він цілився у верхній кут воріт, але послав м’яч вище!

83-я хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Іщенко сфолив проти Тимченка!

77-а хвилина. ГООООЛ. 2:1 Після потужного удару Полянського правою ногою з дуже значної дистанції м’яч влетів у дальній кут!

62-а хвилина. Перекладина! Відмінний удар Полянського зі стандарту, але м’яч влучив у каркас воріт!

50-а хвилина. Гооол !!!!! 1:1! ЯРОШЕНКО! Костянтин пробив у правий від голкіпера кут, Березовський реагував по удару, але не зумів відбити м’яч!

49-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Федотов прорвався по флангу, зробив простріл на Фоміна, якого збив Григорій Баранець!

28-а хвилина. ГООООЛ. 0:1 Григорій Баранець відкриває рахунок! Борис Баранець виконав навіс з флангу, захисники Іллічівця не зуміли вибити м’яч зі своїх володінь, м’яч відскочив до Сапая, який відіграв під удар Баранця, а Григорій не схибив!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаОболонь (Киев)Ильичевец (Мариуполь)