Ла Ліга: Барселона не змогла перемогти Севілью, Валенсія зіграла внічию з Атлетиком

23 жовтня 2011, 21:56
0
11
Хет-трик Роналду допоміг Реалу здолати команду шейхів

22-23 жовтня відбудуться матчі 10-го туру іспанської Ла Ліги. У суботу Лео Мессі не зміг реалізувати пенальті в останні хвилини матчу і Севілья відібрала очки у Барселони.

У суботу Лео Мессі не зміг реалізувати пенальті в останні хвилини матчу і Севілья відібрала очки у Барселони.

У неділю Атлетіко зіграв внічию з Мальоркою, а Валенсія врятувалася від поразки у матчі з Атлетиком.

Іспанська Прімера. 8-й тур

23 жовтня

Валенсія - Атлетик Більбао - 1:1

Голи: Сольдадо (89) - Муніаін (72)

Попередження: Солдадо (25); Руїс (31); Мігел (74) - Мартінес (41); Іраола (45); Еррера (71); Ітурраспе (78)

Валенсія: Гуаіта - Мігел, Віктор Руїс, Матьє, Р. Коста, Топал, Банега, Каналес, Фегулі, Сольдадо, Жонас

Атлетик: Ірайсос - Ауртенече, Аморебьета, Екіса, Іраола, Хаві Мартінес, Ітурраспе, Де Маркос, Сусаета, Муніаін, Льоренте

Вільярреал - Леванте

Бетіс - Райо Вальєкано - 0:2

Голи: Бангура (80); Коке (89, пен)

Бетіс: Касто - Чіка, Маріо, Амайя, Начо, Сальва Севілья (Момо, 81), Іриней, Хосе Каньяс, Монтеро (Х. Перейра, 73), Рубен Кастро, Хорхе Моліна (Санта Крус, 62)

Райо: Кобен - Тіто (Ботельо, 54), Аррібас, Фігерас, Касадо, Фуего, Мовіль, Мічу, Тамудо (Пачеко, 64), Піті (Коке, 72), Бангура

Реал Сосьєдад - Хетафе - 0:0

Реал Сосьєдад: Клаудіо Браво - Карлос Мартінес, І. Мартінес, Демидов, де ла Білизни, Сурутуса, Маріга, Хабі Прієто (Кадамуро, 83), Іфра (Хосеба Льоренте 65), Агіррече (Вела, 76), Грізманн

Хетафе: Мойя - Валера, Ката Діас, Лопо, М. Торес, Р. Перес, Ласен, П. Ріос (Баррада, 65), Д. Кастро, Сарабія (Педро Леон, 71), Міку (Гуїса, 87)

Осасуна - Сарагоса - 3:0

Голи Р. Гарсія (18); Ніно (27); Некунам (30)

Осасуна: А. Фернандес - Бертран, С. Фернандес, Лоло, Райтала, Некунам, Пуньяль, Р. Гарсія, Сехудо (Тимор, 72), Бальде (Лекіч, 79), Ніно (Даміа, 86)

Сарагоса: Р. Хіменес - Паредес (Рубен Мікаел, 46), да Сільва, Матеос, Хуарес, Мейра, Понсіо, Лафіта (Ландзаро, 67), Луїс Гарсія, Поштіга, Баррера (Хуан Карлос, 53)

Атлетико Мадрид - Мальорка - 1:1

Голи: Фалькао (43, пен) - Хемед (2, пен)

Попередження: Туран (56); М. Суарес (61) - Раміс (42); Чіко (47); Бігас (55); Тіссоне (68); Кастро (84); Іенага (84)

Атлетіко: Куртуа - Міранда, Сілвіу, Годін, Філіпе Луїс, Тіагу (Рейес, 53), М. Суарес, Туран (Піцці, 80), Дієго, Фалькао, Адріан (Сальва, 53)

Мальорка: Ават - Бігас, Раміс, Чіко (Жоао Віктор, 73), Сендрос, Техеро (Альфаро, 46), Кастро, Піна, Тіссоне, Нсуе, Хемед (Іенага, 60)

22 жовтня

Барселона - Севілья - 0:0

Вилучення: Кануте (90 +2), Наварро (90 +5)

на 90 +3- й хвилині Мессі не реалізував пенальті (воротар)

Барселона: Вальдес, Алвеш, Абідаль, Маскерано, Адріано, Кейта (Педро, 63), Хаві, Алькантара, Іньєста, Мессі, Вілья

Севілья: Варас, Касерес, Фасіо, Ескюде, Наварро, Кампанья (Ракітич, 72), Медель, Троховскі (Коке, 64), Навас, Арментерос, Ману (Кануте, 68)

90-а хвилина. Іньєста продерся до воріт суперника і отримав удар по ногах. Пенальті!

90 +2 хвилина. Сутичка футболістів привела до того, що Кануте довго потоптався на 11-метровій позначці, заважаючи пробити пенальті. Арбітр вирішив видалити норовливого.

90 +3 хвилина. Варас - герой матчу! Кіпер у кидку до лівої штанги відбив удар Мессі!

90 +5 хвилина. Наварро сфолив перед своєю штрафною, одержав жовту карку, не заспокоївся і почав стрибати перед суддею, тут же видалення!

Малага - Реал - 0:4

Голи: Ігуаїн (11); Роналду (24, 29, 37)

Малага: Рубен Андраде, Хесус Гамес, Матайсен, Демічеліс, Елізеу, апон, Тулалан, Хоакін, Іско, Касорла (Фернандес, 70), Рондон

Реал: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Кака (Озіл, 60), Хедіра, Алонсо, Ді Марія, Ігуаїн (Бензема, 68), Роналду

11-а хвилина. ГОЛ 0:1 Ді Марія зібрав біля себе трьох суперників, видав проникаючий пас у штрафний, де Ігуаїн обіграв кіпера і з гострого кута закотив м'яч у сітку!

24-а хвилина. ГОЛ 0:2 Кріштіано забиває! Ді Марія від правої бічної лінії накинув м'яч на лінію воротарського майданчика, Роналду випередив пару захисників і підставив ногу!

29-а хвилина. ГОЛ 0:3 Як же просто Роналду розібрався з центром оборони суперника, удар з лінії штрафної в лівий нижній кут без шансів для Рубена!

37-а хвилина. ГОЛ 0:4 Ді Марія з правого кута поля подав на дальню штангу, Рамос головою скинув м'яч Роналду, який з кількох метрів, перебуваючи спиною до воріт, в стрибку шипами бутси вколотив м'яч у сітку!

Расинг - Еспаньол - 0:1

Гол: Серхіо Гарсія (59)

Расинг: Тоньо, Франсіс, Торрехон, А. Гонсалес, Сисма, Діоп, Адріан, Арана (Хайро, 80), Серрано (М. Коне, 62), Стуані (Науельпан, 68), Мунітіс

Еспаньол: К. Альварес, Рауль Родрігес, Форлін, Морено, Дідак, Хаві Маркес (Баена, 86), Верду, Ромарік (Датоло, 57), Хаві Лопес, Серхіо Гарсія, А. Васкес (Пандіані, 76)

Спортинг (Хіхон) - Гранада - 2:0

Гол: Барраль (6); Андре Каштру (42)

Спортинг: Хуан Пабло, А. Ботіа (Арнолін, 49), Р. Канель, І. Ернандес, Лора, Андре Каштру, Рівера, Начо Касесе, де лас Куевас (Моран, 74), Барраль, Трехо (Егурен, 83)

Гранада: Роберто, Ньом, Майнц, Іньіго Лопес, Сікейра, Абель Гомес (Хара, 68), Йебда (Мікель Ріко, 13), Фран Ріко, Бенітес, Гейхо, Ікечукву Уче