Після матчу з Металістом Луческу знову скаржився на суддівство

24 жовтня 2011, 07:39
0
6
Луческу незадоволений суддівством

Головний тренер донецького Шахтаря Мірча Луческу після домашнього матчу проти харківського Металіста поскаржився на суддівство.

"Дуже складно аналізувати і зараз говорити про щось, тому що потрібно переглянути матч. Програли, але в цій грі була достатня кількість всіляких моментів, які інтерпретувалися якось незрозуміло і щоразу проти нас.

Фол на Даріо, коли дали йому за симуляцію жовту картку, ідентичний фолу Чигринського проти гравця Зеніту, коли нам призначили пенальті. Даріо впевнений на 100 відсотків, що був фол, але суддя у відповідь лише дав йому жовту картку", - заявив тренер Гірників.

"Можу відзначити, що команда в них хороша, дуже організована. Але вони здійснювали велику кількість фолів. Думаю, що вони заслуговували червоної картки набагато раніше за вилучення Папи", - додав Луческу.

"Металіст в першому таймі побудував свою гру від оборони, діяв на контратаках, одну з яких завершив ударом у штангу. До перерви була рівна гра, але помилка Ракицького в середині поля призвела до голу, і довелося йти в роздягальню при негативному результаті. Другий гол був забитий в боротьбі. Але перш ніж забити, Торсільєрі жорстко сфолив на Ракицькому - вдарив його ліктем в корпус. Ярослав зараз відправиться до лікарні на обстеження. Подібних фолів з боку суперників було дуже багато", - зазначив румунський фахівець.

"Також гравці Металіста ставали прямо перед м'ячем і не давали пробивати штрафні, і багато іншого. Це ігрові ситуації, і я ні в якому разі не хочу сказати нічого поганого про Металіст. Навпаки, можу відзначити велике бажання добитися результату і покинути нарешті третю позицію. Єдине, що для мене не дуже зрозуміло, - це манера гри Металіста і методи, якими вони користувалися. Таких ситуацій було сьогодні дуже багато на полі. Може, на подібні ігри потрібно запрошувати зарубіжних арбітрів. Манера суддівства в Європі та чемпіонаті України зовсім різна. Ми втратили три очки, але чемпіонат триває. Ми проходимо зараз через важкий момент. Допустили помилки в грі з Зенітом. Трьох днів, напевно, було мало, щоб відійти від того матчу. Тому і перший тайм сьогодні був зовсім не той, який би хотілося бачити. Після другого голу ми показали характер, забили м'яч у відповідь і могли забити ще кілька. Гра була фрагментарною: дуже багато було пауз, падінь, затримок", - цитує Луческу офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, сьогодні, 23 жовтня, в матчі 14-го туру Української Прем'єр-ліги харківський Металіст на Донбас Арені переграв донецький Шахтар - 1:2.