Кубок України: Карпати вибивають Металіст з боротьби

26 жовтня 2011, 20:52
0
11
Металіст грає з Карпатами

Сьогодні, 26 жовтня, відбувся матч 1 / 8 фіналу Кубка України, в якому львівські Карпати з мінімальним рахунком перграли харківський Металіст і тим самим завдали йому першої поразки в сезоні.

Карпати (Львів) - Металіст (Харків) - 1:0

Гол: Мілошевич (59)

Попередження: Балажиц (36), Гомес (50), Тлумак (90) - Валяєв (31), Березовчук (47), Ткачов (61), Торрес (88)

Вилучення: Валяєв (56)

Львів. Україна. Початок матчу: 20.00

Карпати: Тлумак, Ткачук, Гомес, Мілошевич, Лукас (Кополовець, 87), Худоб'як, Федецький, Балажиц, Голодюк, Зеньов, Кузнецов

Металіст: Горяїнов, Романчук (Штетіна, 66), Березовчук, Обрадович, Бордіян (Д. Єременко, 78), Шелаєв, Валяєв, Торрес, Бланко, Ткачов, Крістальдо (Будник, 64)

59-а хвилина. ГООООЛ. 1:0 Мілошевич відкриває рахунок! Після удару з правого краю штрафного майданчика "Металіста" в дальній кут м'яч летів повз ворота, повз штанги, але захисник не встиг ухилитися від м'яча і від нього той відскочив у воротарську, а вже Мілошевич тут же добив його у сітку порожніх воріт!

56-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Та-а-ак, підводить Валяєв "Металіст" зараз! Друга жовта картка - і видалення! У меншості залишаються гості.