Сьогодні, 26 жовтня, відбулися матчі 10-го туру іспанської Прімери.

Реал - Вільярреал - 3:0

Голи: Бензема (6); Кака (11); Ді Марія (30)

Реал: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Кака, Алонсо (Коентрау, 80), Хедіра, Ді Марія (Озіл, 69), Бензема (Ігуаїн, 74), Роналду

Вільярреал: Дієго Лопес, Мусаккьо, Гонсало, Сапата, Катала, Бруно, Борха Валеро, де Гузман (Камуньяс, 52), Кані, Россі (Гаспар, 61), Марко Рубен (Сенна, 75)

6-а хвилина. ГОЛ 1:0 Ді Марія видав пас за спини захисникам, Бензема прийняв м'яч на груди і випередив кіпера на мить, пробивши над Дієго Лопесом!

11-а хвилина. ГОЛ 2:0 Кака не заважали прийняти м'яч і пробити з радіусу штрафного майданчика, м'яч посланий впритул до лівої штанги

30-а хвилина. ГОЛ 3:0 Контратака Реала після кутового біля своїх воріт, ді Марія праворуч вийшов на ворота і без зусиль переграв голкіпера ударом з восьми метрів!

Мальорка - Спортинг (Хіхон) - 1:2

Гол: Кастро (16) - Біліч (49); Віктор (65-автогол)

Мальорка: Ават, Бігас, Раміс, Сендрос, Жоао Віктор, Перейра, Піна, Тіссоне, Кастро, Хемед, Нсуе

Спортинг: Хуан Пабло, А. Ботіа, Р. Канель, І. Ернандес, Лора, Андре Каштру, Рівера, Начо Касесе, де лас Куевас, Барраль, Трехо

Сарагоса - Валенсія - 0:1

Гол: Альба (82)

Сарагоса: Р. Хіменес, Паредес, да Сільва, Матеос, Хуарес, Рубен Мікаел (Лафіта, 57), Понсіо, Мейра, Поштіга (Орті, 76), Луїс Гарсія, Баррера (Хуан Карлос, 62)

Валенсія: Гуаіта, Бруно Сальтор, Віктор Руїс, Деальберт, Топал, Альба, Банега, Парехо (Матьє, 46), Фегулі, Сольдадо (Адуріс, 83), Пьятті (Жонас, 61)