Шахтар здобув важку перемогу над Олександрією

7

Останній тур першого кола Української Прем'єр-ліги в суботу, 29 жовтня, відкривали Олександрія і Шахтар.

Українська Прем'єр-ліга. 15 - й тур

Олександрія - Шахтар - 2:3

Голи: Старенький (24); Сидоренко (38) - Дентиньо (5), Вілліан (13); Тейшейра (34)

Попередження: Кралік (11); Давидов (78); Зейналов (84) - Ракицький (50)

Вилучені: Зейналов (89) - Ракицький (73)

Початок матчу: 17:00. Арбітр: Євген Арановський

Олександрія: Паньків - Сахневич, Кралік (Давидов, 57), Чередниченко, Казанюк, Довгий, Гітченко (Зейналов, 79), Ксьонз (Салхі, 72), Сидоренко, Старенький, Кабанов

Тренер: Володимир Шаран

Шахтар: Рибка - Срна, Ракицький, Кучер, Рац, Степаненко, Гай, Вілліан, Тейшейра (Едуардо, 72), Дентиньо (Дуглас Коста, 56), Селезньов (Хюбшман, 79)

Тренер: Мірча Луческу

Все, матч завершено. Шахтар бере важкі три очки і повертається на перше місце, мінімум до 22:00. Нагадаємо, текстову трансляцію матчу Металіст - Ворскла ви можете подивитися на СПОРТ bigmir) net.

90 +2- а хвилина. Вілліан бив на техніку з лінії штрафного - не вистачило техніки - повз.

89-а хвилина. Зейналов зрівняв склади! Форвард Олександрії пішов у підкат ззаду проти Едуардо!

88-а хвилина. Дуглас Коста пішов від двох захисників і пробив з 18-ти метрів - над поперечиною!

84-а хвилина. Зейналов заробив гірчичник за симуляцію.

83-я хвилина. Рибка впевнено перехопив подачу Салхі з флангу.

79-а хвилина. Луческу зняв з гри Селезньова і випустив Хюбшмана. І замість Гітченка вийшов Зейналов.

75-а хвилина. Подивимося, чи зуміє Олександрія отримати вигоду з чисельної переваги!

73-я хвилина. ВИДАЛЕННЯ. Ракицький заробив другу жовту картку, збивши Старенького! Сахневич пробив штрафний - Рибка правильно зайняв позицію і зловив м'яч!

72-а хвилина. Салхі змінив Ксьонза, а Едуардо вийшов замість Тейшейри.

71-а хвилина. Ракицький після подачі кутового дуже небезпечно прострілював з лівого флангу, але ніхто з партнерів не зумів завершити атаку!

69-а хвилина. Поки у нас гра перемістилася в центр поля, нагадаємо, що якщо Шахтар виграє, то повернеться на перше місце, поки свої матчі не зіграють Металіст і Динамо. На харків'ян чекає зустріч з Ворсклою.

64-а хвилина. Срна бив штрафний метрів з 26-ти - над дев'яткою!

61-а хвилина. Ксьонз сильно пробив з кута штрафний - Рибка кулаками відбиває м'яч. Шахтар відповів ударом Дугласа Кости з 20-ти метрів - Паньків накриває м'яч у нижньому куті!

57-а хвилина. Шаран відповідає своєю заміною: Давидов замість Краліка.

56-а хвилина. Дентино залишив поле. Вийшов Дуглас Коста.

52-а хвилина. Захисник буквально за метр від воріт подарував м'яч Дентиньо, але бразилець не чекав подарунка, і не зумів віддати точний пас!

51-а хвилина. Рибка не зовсім вдало вийшов з воріт, але олександрійці не встигли підібрати м'яч.

47-а хвилина. Селезньов увійшов в штрафну, але переграти Чередниченка форварду не вдалося.

Другий тайм розпочався

Перерва. Відпочинемо перед цікавим другим таймом.

44-а хвилина. РИБКА врятував Шахтар! Кабанов виграв верхову боротьбу після вкидання, Старенький бив упритул, але влучив у воротаря!

40-а хвилина. Гірники розіграли кутовий, але захисники винесли м'яч.

38-а хвилина. ГГГОООООЛЛЛЛЛ!! Ксьонз закинув м'яч у штрафний, Сидоренко втік від Кучера і точно пробив у дальній нижній кут!

34-а хвилина. ГГООЛЛЛЛ! Алекс Тейшейра отримав м'яч, у штрафному майданчику на швидкості переграв черзі Гітченка, Сахневича і Довгого і легко катнув м'яч у ворота!

24-а хвилина. ГГГОООЛЛЛ! А ось і інтрига! Сергій Старенький вибіг з-за спин захисників, зблизився з Рибкою і сильно пробив в дальній кут! Воротар нічим не міг допомогти своїй команді!

21-а хвилина. Паньків насилу перехопив чергову подачу Срни з флангу!

18-а хвилина. Вілліан і Срна розіграли кутовий, бразилець класно простріл уздовж лінії воріт, але м'яч пролетів повз усіх гравців.

13-та хвилина. ГГГГООЛЛЛЛ! Вілліан отримав м'яч на фланзі, змістився в центр, по шляху обігравши трьох суперників і пробив у дальній кут! Паньків безсилий. Як би сказав Леоненко - з точки в точку!

11-а хвилина. Кралік заробив попередження за фол на Тейшейрі.

5-а хвилина. ГГОООЛЛ! Даріо Срна подав з правого флангу на дальню штангу, де Дентиньо виграв верхову боротьбу у Ксьондза і зумів гарним ударом вразити дальній кут!