Ювентус продовжив круте піке Інтера

29 жовтня 2011, 22:39
0
6

У суботу, 29 жовтня, відбувся другий центральний матч дев'ятого туру Серії А - в дербі всієї Італії Інтер приймав Ювентус.

Італійська Серія А. Дев'ятий тур

Інтер - Ювентус - 1:2

Голи: Майкон (29) - Вучинич (14); Маркізіо (34)

Попередження: Ківу (59); Снейдер (66) - Бонуччі (24); Відаль (45); К'єлліні (56); Пірло (67)

Початок матчу: 21:45

Інтер: Кастеллацці - Нагатомо, Лусіо, Ківу, Майкон, Дзанетті, Обі (Станкович, 65), Снейдер (Альварес, 79), Камбьяссо, Пацціні, Зарате (Кастаньос, 46)

Тренер: Клаудіо Раньєрі

Ювентус: Буффон - Бонуччі, К'єлліні, Ліхштайнер, Барцальї, Пепе, Маркізіо, Відаль (Паціенца, 88), Пірло, Вучініч (Дель П'єро, 84), Матрі (Естігаррібіа, 70)

Тренер: Антоніо Конте

Все, матч завершено. Ювентус не захотів віддавати перше місце Мілану. Бьянконері знову перші - у них 19 очок. Мілан після перемоги над Ромою другий (17). Інтер застиг на 16-й позиції (8 пунктів).

90-а хвилина. Захисники Ювентуса кинулися під удар Пацціні з лінії штрафної!

87-а хвилина. Дель П'єро міг зняти питання про переможця, але не реалізував вихід сам на сам з Кастеллацці - схибив легендарний форвард!

86-а хвилина. Альварес виконав шикарну передачу на Пацціні, який у дотик пробивав у воротах Буффона - м'яч пролетів за міліметри над поперечиною.

84-а хвилина. Дель П'єро виходить замість Вучинича.

82-а хвилина. Момент у Ювентуса! Естігаррібіа увійшов до чужу штрафну, викотився на побачення з Лукою Кастеллацці, хоч і під кутом, пробивав низом у дальній кут - мимо!

81-а хвилина. Пацціні запоров перспективний момент, не зумівши пробити після сольного проходу!

79-а хвилина. Альварес вийшов замість Снейдера, у якого явно матч не задався.

75-а хвилина. Упав темп, впала активність. Команди б'ються в центрі поля за плацдарм для фінального наступу.

70-а хвилина. Естігаррібіа замінив Матрі.

69-а хвилина. Снейдер пробив штрафний метрів з 30-ти - в руки Буффону.

65-а хвилина. Відразу ж Обі Жоель Чуквума покидає поле - виходить Станкович.

64-а хвилина. Обі бив з лінії штрафного - вище воріт.

60-а хвилина. Кастеллацці врятував Інтер, парирував удар Вучинича з семи метрів!

58-а хвилина. Пірло нагадав про себе ударом з дальньої дистанції - в руки Кастеллацці.

53-я хвилина. Поки господарі поля не поспішають в атаку, а адже їм потрібно відіграватися. Ну та нічого, ближче до кінця буде все гаряче!

51-а хвилина. Снейдер подав кутовий - бьянконері традиційно виграють верхову боротьбу.

Другий тайм почався. Інтер продовжить гру без Зарате, замість нього зіграє Кастаньос.

Перерва.

44-а хвилина. Ліхштайнер бив у ближній кут з правого краю - не потрапив.

42-а хвилина. Маркізіо вийшов сам на сам з Кастеллацці, пробив повз нього, а потім був збитий воротарем. Клаудіо в рамку не влучив, а й арбітр пенальті не поставив!

39-а хвилина. Інтер більше володіє м'ячем, більше атакує, а рахунок на користь Ювентуса. Конте повертає туринцям той клас, який був у команди до вигнання в Серію В.

34-а хвилина. ГГОООЛЛЛ! Маркізіо розіграв з Матрі, отримав передачу у відповідь вже в штрафний і пробив низом у ближній кут - Кастеллацці капітулює!

33-а хвилина. Джампаоло Пацціні після навісу з правого флангу з району одинадцятиметрової позначки пробив головою, м'яч потрапив у поперечину!

29-а хвилина. ГГГООЛЛЛ! Уеслі Снейдер виконав передачу на лінію штрафного на Майкона, Дуглас прийняв м'яч, зробив пару кроків і пробив з тринадцяти метрів - потрапив у ближню дев'ятку! 1:1!

24-а хвилина. Бонуччі заробив перший гірчичник у матчі.

17-а хвилина. Знову Матрі! Тепер Алессандро увійшов у чужий штрафний майданчик, змістився ближче до воріт, проте переграти Луку Кастеллацці, який вилетів з рамки, ювентіні не зумів.

16-а хвилина. Матрі міг подвоювати перевагу! Після його удару на техніку з лінії штрафної м'яч пройшов за лічені сантиметри від штанги!

14-а хвилина. ГГООЛЛЛ! Вучинич! Простріл з правого флангу, Матрі б'є з 11-ти метрів, Кастеллацці парирує, але першим на м'ячі опинився Мирко, який і відкрив рахунок!

10-а хвилина. Уеслі Снейдер навісив з правої ноги на дальній край чужого штрафного, звідки пробивав ногою Лусіо - влучив у суперника.

6-а хвилина. Снейдер подав штрафний на дальній кут воротарського майданчика, звідки в дотик пробивав Естебан Камбьяссо - м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою!

5-а хвилина. З правого флангу чи то пробивав, чи то прострілював Дуглас Майкон, м'яч полетів низом, а Мауро Зарате п'ятою бив у ближній нижній кут - Джанлуїджі Буффон на місці!

1-а хвилина. Відразу нагадаємо, що напередодні Мілан переграв Рому і з 17-ма очками вийшов на перше місце. У Ювентуса поки 16, Інтер незвично низько - 16 місце і вісім очок.