УПЛ: Зоря вдесятьох не змогла вистояти перед Волинню

30 жовтня 2011, 15:30
0
11
Зоря грає з Волинню

Сьогодні, 30 жовтня, відбувся матч 15-го туру української Прем’єр-ліги, в якому луганська Зоря приймала луцьку Волинь.

Зоря (Луганськ) – Волинь (Луцьк) – 0:2

Гол: Майкон (65); Бута (90)

Попередження: Семененко (84)

Вилучення: Ліпартія (4)

Початок матчу: 13.30

Зоря: Шуховцев, Олійник (Ярмаш, 61), Білий, Аддо, Каменюка, Мілько, Семененко, Тесак, Цакич (Силюк, 71), Хомченовський, Ліпартія

Волинь: Романенко (Неділько, 8), Симінін, Олія, Шиков, Леандро, Гобер, Стеванович (Майкон, 22), Шарпар, Пічкур, Шумахер (Бута, 58), Рамон Лопес

90 +3 хвилина. Гооол 0:2 Добиває Волинь суперника. Ярмаш провалився на фланзі, Бута вийшов на побачення з партнерами і спокійно вразив ворота!

80-а хвилина. ГООЛ! Після подачі з правого флангу, Майкон скинув м’яч на Гобера, який переправив м’яч у сітку. Арбітр гол не зарахував через офсайд, однак повтор показав, що гол був чистий.

65-а хвилина. ГОООООЛ 0:1 Пічкур подає з кутового, захист дружно пропускає Майкона на лінії воротарського майданчика, тут і три Шуховцева не змогли б допомогти!

38-а хвилина. ШТАНГА! Навіс у штрафну з кута поля, м’яч вибитий, на підборі першим опинився Леандро, який і приклався по м’ячу! М’яч влучив у стійку і відлетів у поле!

4-а хвилина. ЧЕРВОНА КАРТКА! Чудово розіграли господарі атаку, використовували класні короткі передачі, на ударну позицію був виведений Ліпартія, який пішов у жорсткий стик з Романенком! Арбітр розцінив це видаленням!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net