Два вилучення, дві травми і два нулі: Динамо не змогло виграти у Таврії

30 жовтня 2011, 17:57
0
12
Таврія приймає Динамо

Сьогодні, 30 жовтня, відбувся матч 15-го туру української Прем'єр-ліги, в якому сімферопольська Таврія героїчно відстояла нічию в матчі з київським Динамо.

Матч прогнозовано стартував з високих швидкостей. Неймовірне бажання показували футболісти сімферопольської Таврії, гості ж намагалися на класі стримати атаки господарів. Однак перший небезпечний момент виник саме у футболістів Динамо: на правому фланзі прийняв м'яч Гармаш, увійшов у чужий штрафний майданчик, на нього ніхто не нападав, тому Денис вирішив щільно пробити по воротах - м'яч полетів низом, здавалося б, між ніг голкіперу, але Дамір Кахріман в найпотрібніший момент підставив коліно, тим самим вибивши м'яч за лицьову лінію поля. Продовжилися атаки гостей, багато фолили футболісти Таврії, чим ближче до п'ятнадцятої хвилини поєдинку міг скористатися Гусєв, пробиваючи зі стандарту, але й тут Кахріман виявився на висоті, діставши м'яч точно з-під поперечини. У середині тайму команди зупинилися, почали грати більш обдумано, тому небезпечних моментів практично не було. На двадцять четвертій хвилині поєдинку Михалик схопився за задню поверхню стегна і попросив заміну. Недовго пограв після своєї травми Тарас, якому ми, звичайно ж, бажаємо якнайшвидшого одужання. Замість нього з'явився Хачеріді. Але на цьому проблеми киян не закінчилися: перед самою перервою Шовковський невдало приземлився на газон і отримав мікротравму. Замість Олександра з'явився екс-голкіпер запорізького Металурга Максим Коваль. Футболісти Таврії у першому таймі не встигли потурбувати юну надію України, Динамо також небезпечних моментів не створило, хоча й володіло мінімальної ініціативою.

Друга половина зустрічі стартувала без замін, і відразу ж гольовий момент виник у гравця Таврії: Аделейе в падінні пробивав з п'ятнадцяти метрів, змусивши Максима Коваля  добряче витягнутися в струнку, аби врятувати команду. Через деякий час Любичич вирішив перевірити готовність кіпера, проте пробив з двадцяти п'яти метрів поруч з дальньою стійкою. Абсолютно рівна гра в середині другого тайму ніяк не влаштовувала Юрія Сьоміна, який замість Ідейе, що   ніяк не продемонстрував себе, випустив гармату - Алієва. Правда Олександр, забігаючи вперед, ніяк на результат поєдинку не вплинув. А міг це зробити Хачеріді на сімдесят першій хвилині поєдинку, пробиваючи з десяти метрів головою з відскоком від газону, голкіпер Таврії вже був поза грою, але йому прийшов на допомогу захисник, який зі стрічки виніс м'яч за межі поля. Не забиваєш ти - забивають тобі. Шиндер, керуючись приказкою, скористався помилкою Хачеріді і Коваля, які зіткнулися один з одним. Антон пробив по порожніх воротах, проте гол було скасовано через офсайд. Гості намагалися забити вирішальний м'яч, проте сімферопольці були налаштовані дуже серйозно і зуміли-таки взяти очки в домашньому матчі проти Динамо. Під кінець поєдинку почалася бійка, в результаті якої Ярмоленко отримав другу жовту картку, а Мілевський був видалений за те, що накричав на суддю і почав з ним буцатися.

0:0 - нічия, яка добряче підняла настрій, звичайно ж, сімферопольській Таврії, а також харківському Металісту і донецькому Шахтареві. Тепер ці команди мають розрив у два та одне очко відповідно.

Таврія (Сімферополь) - Динамо (Київ) - 0:0

Попередження: Путраш (11), Гуменюк (23), Любічіч (32), Маркович (45), Дамір (79), Єзерський (84), Любенович (90), Шиндер 90) - Юссуф (2), Данило (54) , Бетао (80), Ярмоленко (89), Алієв (90)

Вилучення: Мілевський (90), Ярмоленко (90)

Початок матчу: 16.00

Таврія: Кахріман, Путраш, Аделейе, Єзерський, Маркович, Гуменюк, Любічіч, Кайта, Калініченко, Любеновіч (Гігіадзе, 90), Шиндер

Динамо: Шовковський (Коваль, 45), Данило Сілва, Юссуф, Михалик (Хачеріді, 27), Бетао, Вукоєвич, Гармаш, Ярмоленко, Мілевський, Гусєв, Ідейе (Алієв, 63)

90 +3 хвилина. Ось і Артем Мілевський докричався до арбітра - червона картка.

90 +3 хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Швидко Ярмоленко закінчує матч. Іде він раніше за партнерів з поля, та ще й зганяє злість на нещасному пластмасовому стільчику.

82-а хвилина. ГОЛ! І знову його скасовано! Хачеріді з Ковалем зіткнулися, а Шиндер спокійно переправив м'яч у сітку! Гол відмінено через офсайд!

32-а хвилина. ГОЛ! Любеновіч виявився сам перед воротами і забив після свистка. Суддя ж показав жовту картку Любичичу за удар ліктем по голові Хачеріді.

ТЕГИ: Динамо Киевукраинская Премьер-лигаТаврия (Симферополь)