Сьомін незадоволений суддівством у матчі з Таврією

30 жовтня 2011, 19:29
0
13
Сьомін вважає, що суддя не контролював відбувається на полі

Головний тренер київського Динамо Юрій Сьомін прокоментував нульову нічию з сімферопольською Таврією в матчі 15-го туру української прем'єр-ліги.

"Таврія була сильно мотивована в цьому матчі, вони ніби чемпіонами світу стали. Ми не використали свої моменти, коли грали в комбінаційний футбол протягом перших двадцяти хвилин.

Другий тайм минав складніше для нас. Були емоції, неоднозначне суддівство, неоднозначні видалення", - сказав російський фахівець в ефірі телеканалу Футбол після закінчення матчу.

ВІДЕО: Геть з поля. Вилучення Ярмоленка і Мілевського в матчі Таврія - Динамо

"Суддя зовсім не тримав в руках нитки гри. Я не бачу сенсу в дисциплінарних заходи до наших гравців. Ми закінчили перше коло на першому місці, так що ми задоволені", - завершив Сьомін.

Нагадаємо, сьогодні, 30 жовтня, в матчі 15-го туру Української Прем'єр-ліги київське Динамо зіграло внічию з сімферопольською Таврією - 0:0.

За матеріалами: Чемпионат.com
ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаДинамо КиевТаврия СимферопольСемин