УПЛ: Дніпро в меншості перемагає Карпати

30 жовтня 2011, 20:25
0
9
Карпати беруть Дніпро

Сьогодні, 30 жовтня, відбувся матч 15-го туру української Прем'єр-ліги, в якому львівські Карпати вдома не змогли нічого протиставити Дніпру.

Карпати (Львів) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 0:2

Гол: Калинич (4); Кравченко (85)

Попередження: Федецький (45) - Інкум (43)

Вилучення: Інкум (64)

Львів. Україна. Початок матчу: 18.30

Карпати: Тлумак, Федецький (Пачеко, 76), Мілошевич, Балажиц, Борха, Ткачук, Голодюк, Худоб'як (Озарків, 83), Гірський, Зеньов (Кополовець, 14), Кузнецов

Дніпро: Лаштувка, Інкум, Мандзюк, Чеберячко, Денисов, Боатенг, Ротань, Кулаков, Коноплянка (Шахов, 68), Олійник (Кравченко, 73), Калинич (Антонов, 80)

85-а хвилина. ГООООООЛ. 0:2 Кравченко зі штрафного, немов рукою, відправив м'яч у ближню "дев'ятку" воріт Тлумака! Прекрасне виконання! Голкіпер безсилий.

64-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Просто КОМЕДІЯ! Шахов готувався вийти на поле, а Інкум, залишаючи газон, примудрився зняти футболку, за що отримав другу жовту картку! У меншості гості!

4-а хвилина. ГООООЛ! 0:1 Кулаков на правому краю чужій штрафній площі на замаху прибрав захисника і виконав простріл у воротарський площа прямо на Калинича, якому не склало труднощів переправити м'яч у сітку порожніх воріт!

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаКарпаты (Львов)Днепр (Днепропетровск)