30 жовтня 2011, 21:25
0
9
Арсенал приймає Кривбас

Сьогодні, 30 жовтня, відбувся матч 15-го туру української Прем'єр-ліги, в якому київський Арсенал переміг криворізький Кривбас.

Голи: Одібе (28); Ковпак (61)

Попередження: Еслінек (26) - Матич (6), Бабатунде (11), Сердюк (45)

Арсенал: Погорілий, Хомин (Лампі, 46), Симоненко, Одібе, Польовий, Флореску, Грицай, Богданов, Міколюнас (Кобахідзе, 60), Шацьких, Ковпак (Мазілу, 76)

Кривбас: Бойко, Лобжанідзе, Лисицький, Петров, Костишин (Сердюк, 29), Матич, Федорчук, Бабатунде (Габовда, 64), Бартулович (Захаревич, 64), Еслінек, Самодін

61-а хвилина. ГООООЛ. 2:0 Лампі з правого флангу виконав коротку передачу на Шацьких, Максим в дотик переправив м'яч далі на Ковпака, який підняв голову і пробив у ближній кут, який занадто розкрив Бойко, почавши виходити назустріч форварду.

28-а хвилина. ГООООЛ. 1:0 Спів гол у ворота "Кривбаса" і ось назріло. Штрафний удар вони заробили на правому фланзі. Шацьких чудово виконав прострільну передачу і Одібе, випередивши Самодіна, спрямував м'яч під поперечину. Бойко спробував врятувати команду, але його стрибок не допоміг.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаАрсенал (Киев)Кривбасс (Кривой Рог)