1 листопада 2011, 11:45
0
9
Харківський Металіст і полтавська Ворскла видали найкращий матч 15-го туру УПЛ

СПОРТ bigmir)net підбиває підсумки 15-го туру футбольного Чемпіонату України, складаючи традиційну символічну збірну Української Прем'єр-ліги.

Збірна 15-го туру

Кахріман - Даллку, Невмивака, Одібе, Срна - Боатенг, Оберемко, Соса, Шацьких, Вілліан - Майкон

Дамір Кахріман. Якби воротар Таврії здригнувся перед напором динамівців на початку матчу, далеко не факт, що команда Альтмана зуміла б відігратися. А так сейви серба змусили киян нервувати, і як результат, втратити не тільки два очки, але і двох ключових виконавців перед відповідальним поєдинком з Металістом.

Арменд Даллку. Албанська захисник полтавської Ворскли став одним з головних героїв битви з Металістом. Коли в другому таймі команда Павлова кинулася рятувати становище, програючи 0:2, Армен геть закрив свій фланг, та ще й вельми продуктивно ходив в атаку - дві його чудові подачі коштували харків'янам другого місця.

Дмитро Невмивака. Цієї осені не багатьом вдавалося зберігати свої ворота на замку в матчах з донецьким Металургом. А ось Іллічівцю вдалося, при цьому ключову роль зіграв саме стовп оборони маріупольців, який, здається, не програв жодного єдиноборства визнаному тарану Драману Траоре.

Майкл Одібе. В особі нігерійця київський Арсенал знайшов не тільки надійного захисника, але і непоганого бомбардира. У 13-му турі він поклав початок розгрому Карпат, а ось тепер точний удар Одібе посприяв перемозі канонірів над Кривбасом.

Даріо Срна. У непростому матчі з Олександрією правий бек Шахтаря став справжнім мотором команди, постійно загрожуючи воротам зухвалого новачка. Хорват віддав гольову передачу, а також зробив ще дуже багато корисного як в атаці, так і в захисті.

Дерек Боатенг. Опорник Дніпра показав чудову гру в поєдинку проти Карпат. Він виконав величезний обсяг роботи в центрі поля, регулярно допомагаючи своїм захисникам прикривати активних Кополовця і Худоб'яка.

Андрій Оберемко. Вихід цього футболіста у другому таймі зустрічі між Металістом і Ворсклою став яскравим прикладом того, як вдала заміна може перевернути все з ніг на голову. Оберемко не тільки почав успішно руйнувати атаки харків'ян, але й став регулярно доставляти м'ячі Безусу, Янузі і Кривошеєнку. Нагородженням за його старання став гол на останніх хвилинах, який подарував команді Павлова вольову нічию.

Хосе Соса. У все тому ж матчі туру до перерви на полі була лише одна команда, і виконував соло в ній зірковий аргентинець. Хосе направляв атаки Металіста в потрібне русло і сам ефектно відправив м'яч у ворота Долганського.

Максим Шацьких. У матчі з Кривбасом став справжнім мозковим центром київських канонірів. Колишній динамівець віддав дві гольові передачі, а ще кілька його філігранних пасів запороли партнери.

Вілліан. Разом із Срною розтерзав правий фланг оборони Олександрії. Бразилець і сам забив, і партнерам допоміг відзначитися.

Майкон. У матчі із Зорею форвард Волині забив свій 11-й гол, завершивши, таким чином, перше коло на чолі списку бомбардирів.