Динамо оприлюднило програму перебування в Стамбулі

1 листопада 2011, 18:15
0
5

Офіційний сайт київського Динамо у вівторок, 1 листопада, оприлюднив програму перебування клубу в Стамбулі, де український клуб проведе матч четвертого раунду групового етапу Ліги Європи.

На поєдинок Біло-сині вилетять вже в середу.

Літак з динамівською делегацією на борту приземлиться в стамбульському аеропорту Сабіха Гекчен опівдні. Менш ніж за годину команда буде доставлена ​​до готелю Ritz Carlton, в якій пообідає і трохи відпочине. А ближче до вечора підопічні Юрія Сьоміна вирушать на стадіон Іноню, де о 18:00 проведуть передматчеве тренування. Сам же тренер і один з футболістів команди п'ятнадцятьма хвилинами раніше прийдуть на регламентну прес-конференцію.

ВІДЕО: Репортаж зі стамбульського дербі Бешикташ - Фенербахче

У день матчу в офіційному плані динамівців нічого не значиться. В обід команда проведе легку розминку. На поєдинок Динамо виїде з готелю за годину сорок до його початку, о 18:20 (час в Україні і Туреччині збігається). Дорога займе всього п'ять хвилин. А о 20:00 свисток норвезького арбітра Томмі Ск'єрвена сповістить про початок матчу.

Після його закінчення делегація Динамо повернеться в готель, а до Києва вирушить у п'ятницю вдень. Виліт запланований на 15:00.

ВІДЕО: Динамо вирвало перемогу в Бешикташа. Розбір матчу

Поєдинок четвертого туру групового етапу Ліги Європи, в якому київський клуб на виїзді зіграє з турецьким Бешикташем, відбудеться у четвер, 3 листопада. Обслуговувати гру буде бригада арбітрів з Норвегії.

На думку букмекерів, шанси суперників у цьому поєдинку приблизно рівні, але трохи більше вони все ж у господарів поля.