Шахтар впевнено програв Зеніту

1 листопада 2011, 20:53
0
11

Донецький Шахтар у четвертому турі групового етапу Ліги Чемпіонів у вівторок, 1 листопада, поступився пітерському Зеніту.

Зеніт - Шахтар - 1:0

Гол: Ломбертс (45+1)

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, але поступово Зеніт захопив ініціативу і став регулярно загрожувати воротам Шахтаря. Коли б не майстерність воротаря донецької команди - Олександра  Рибки, який впорався з ударами Денисова, Зирянова, Бухарова, Широкова, а після пострілу Данні за воротаря зіграла штанга, вже б до перерви пітерці зняли б питання про переможця у поєдинку. Але і геройство голкіпера не допомогло команді Луческу вберегти свої ворота на замку: вже у доданий час Ломбертс після подачі кутового головою відправив м’яч у ворота.

Другий тайм почався з атак Шахтаря, тоді як пітерці взяли на озброєння стрімкі контратаки. Проте досить швидко атакуючий порив гірників вичерпався, і пітерці почали впевнено тримати м’яч на безпечній для своїх воріт відстані. Єдиний гідний уваги момент, створений гірниками, стався на 60-ій хвилині, коли Вілліан пробив із-за штрафної, але класно зіграв Малафєєв.

У підсумку пітерський Зеніт здобув впевнену по грі перемогу, скоротивши шанси Шахтаря на вихід у плей-офф Ліги Чемпіонів до мінімуму. Нагадаємо, в активі гірників два очки, російська команда набрала сім пунктів. АПОЕЛ і Порту почнуть свій матч о 21:45, у кіпріотів п’ять очок, у португальців - чотири.