3 листопада 2011, 21:55
0
10
Ворскла проводить вирішальний поєдинок

Сьогодні, 3 листопада, відбувся матч 4-го туру групового раунду Ліги Європи, в якому полтавська Ворскла не змогла стримати натиск бельгійського Стандарда.

Ворскла - Стандард - 1:3

Гол: Курилов (5) - Сейхаса (16); Кану (45 +2); Тчіте (73)

Попередження: Курилов (18), Даллку (45) - Ван Дамм (23), Сейхаса (24), Кану (60), Мужангі (67)

Полтава. Ворскла ім. Бутовського. Початок матчу: 20.00

Ворcкла: Долганський, Даллку, Чеснаков, Курилов, Селін, Краснопьоров, Оберемко (Єсін, 82), Маркоскі, Кривошеєнко, Ребенок (Баранник, 71), Янузі (Громов, 85)

Стандард: Болат, Горе, Сіман, Кану, Поконьолі, Сейхаса (Гонсалес, 87), Венкер, Мужангі (Бачуайі, 80), Ван Дамм, Сіріяк (Бюйенс, 70), Тчіте

73-я хвилина. ГОЛ 1:3 Оце так! Подача з флангу зачепила одного із захисників, і Тчіте в повітрі переграв Долганського на лінії воротарського

45 +2 хвилина. ГОЛ 1:2 Зовсім необов'язковий гол пропускає Ворскла в роздягальню. Після подачі зі штрафного Кану забиває м'яч у ворота полтавчан.

16-а хвилина. ГОЛ! 1:1 Швидко ж відповідає Стандард. Сейхаса потужним ударом вражає дев’яточку воріт господарів.

5-а хвилина. ГООООЛ. 1:0 Курилов відкриває рахунок! Перший же кутовий біля воріт суперника, Кривошеєнко навішує прямо на голову Курилова, який і переправив м'яч у ворота.