3 листопада 2011, 23:56
0
9
Металіст готовий до гри з Мальме

Сьогодні, 3 листопада, відбувся матч 4-го туру групового раунду Ліги Європи, в якому харківський Металіст приймав шведський Мальме. Бразилець Тайсон, взявши участь у всіх трьох голах команди, став героєм поєдинку.

Металіст - Мальме - 3:1

Гол: Тайсон (47, 56); Фініньо (90) - Ранегі (65)

Попередження: Рікардіньо (45), Пекальскі (55)

Харків. ОСК Металіст. Початок матчу: 22.05

Арбітр: Матей Юг (Словенія)

Металіст: Дишленкович, Вільягра, Торсільєрі, Папа Гуйє, Пшеничних, Едмар, Шелаєв (Фініньо, 46), Торрес, Бланко, Тайсон, Девіч (Валяєв, 90)

Мальме: Далін, Вінсентс, Халсті, Андерссон, Рікардіньо, Хамад, Фігейредо, Пекальскі (Обінна, 69), Ларссон (Мехмет, 68), Дурмаз (Мальм, 80), Ранегі

90-а хвилина. ГООООООЛ 3:1 Ну тепер точно можна сидіти спокійно! Тайсон прорвався флангом, виконав простріл на Фініньо, а той у свою чергу впевнено вразив ворота

65-а хвилина. ГОЛ! 2:1 Скорочує Мальме відставання. Ранегі отримав пас від партнера, розвернувся і пробив поряд зі штангою. Без шансів для Дишленковича.

56-а хвилина. ГООООООЛ. 2:0 Тайсон забиває другий гол! Навішував він з флангу, але м'яч у воротах - от так дива творить бразилець!

47-а хвилина. ГООООООЛ. 1:0 Тайсон видає черговий шедевр! Тайсон з центрального кола помчав в атаку, переграв усіх захисників і голкіпера. Вдалий початок для харківської команди.