Мілевський взяв провину на себе за поразку у матчі з Бешикташем

4 листопада 2011, 10:14
0
13
Мілевський визнав свою помилку із пропущеним голом

Нападаючий Динамо Артем Мілевський прокоментував поразку від Бешикташа у груповому матчі Ліги Європи.

"Мені здається, що вони грали у ту саму гру, у яку грали в Києві. У нас були моменти у першому таймі, у них були - не забили ні вони, ні ми. Вийшли грати другий тайм, і мій гравець забив гол. Усю гру я з ним грав вдало, але в цьому моменті я програв, і через мене пропустили гол.

ВІДЕО: Пізно схопилися. Динамо програло Бешикташу

Програв боротьбу, сам винен. Варто було трохи раніше вистрибнути, але це вже не важливо. Я не хочу нічого говорити про себе, це нехай роблять наші любителі робити висновки, фахівці. Я виходжу на гру і намагаюся допомогти команді. Як це виходить - добре чи погано - судити не мені. Я роблю все, що можу", - сказав Мілевський.

Нагадаємо, що у четвер, 3 листопада, у матчі четвертого раунду групового турніру Ліги Європи київське Динамо на виїзді поступилося турецькому Бешикташу - 0:1.

За матеріалами: Динамомания