Девіч і Едмар: Треба зберегти за собою перше місце в групі

4 листопада 2011, 11:43
0
10
Команда Мирона Маркевича вдруге переконливо переграла Мальме

Футболісти харківського Металіста нападаючий Марко Девіч та півзахисник Едмар оцінили минулий матч групового етапу Ліги Європи проти команди Мальме.

"Як я і очікував, простої гри не вийшло. Футболісти Мальме налаштувалися на матч найсерйознішим чином.

Мене потішив і наш настрій. Саме він, вважаю, допоміг нам в результаті схилити чашу терезів на свій бік і добитися перемоги. Вона, впевнений, майже гарантує нам вихід в плей-оф. Тепер нам треба постаратися зберегти за собою перше місце. Вірю, ми зможемо зробити це", - сказав Марко Девіч в інтерв'ю офіційному сайту клубу.

ВІДЕО: За всю Україну. Металіст обіграв Мальме

Задоволений досягнутим результатом і півзахисник харків'ян Едмар.

"Мені здається, сьогодні нам було на порядок складніше, ніж два тижні тому у Швеції, де ми виграли з рахунком 4:1. Шведи однозначно зробили висновки з тієї поразки і найсерйознішим чином налаштувалися на сьогоднішній матч. Це підтвердив перший тайм, коли ми начебто володіли перевагою, але забити хоча б один гол нам так і не вдалося. Зате в другому таймі у нас все вийшло", - зазначив бразилець.

Раніше враженнями від матчу поділилися півзахисник Металіста Фініньйо і форвард Тайсон.

Металіст матчі-відповіді здобув переконливу перемогу з рахунком 3:1. Перша зустріч також завершилася перемогою харків'ян з рахунком 4:1.