УПЛ: Карпати легко справляються з Іллічівцем

5 листопада 2011, 17:55
0
9
Карпати грають з Іллічівцем

Сьогодні, 5 листопада, відбувся матч 16-го туру української Прем’єр-ліги, в якому львівські Карпати легко здобули перемогу у маріупольського Іллічівця.

Карпати (Львів) – Іллічівець (Маріуполь) – 3:0

Гол: Федецький (1); Кузнецов (13, 72)

Попередження: Кожанов (65) – Окріашвілі (16)

Львів. Україна. Початок матчу: 16.00

Карпати: Тлумак, Балажіц, Мілошевіч, Борха, Гірський, Ткачук, Голодюк (Озарків, 46), Худоб’як (Мартинюк, 87), Федецький (Ощипко, 83), Лукас, Кузнецов

Іллічівець: Шуст, Бутко, Невмивака, Іщенко, Савін, Полянський, Кожанов, Пуканич, Окріашвілі (Іванов, 46), Федотов, Фомін (Кіч, 61)

72-а хвилина. ГОООООООЛ. 3:0 Кузнецов! Федецький на правому краю отримав м’яч з центральної зони і сильно прострілив – круглий влучив у коліно Кузнєцову і влетів у ближній кут!

13-та хвилина. ГООООЛ 2:0 Кузнецов! Пройшов черговий закид у штрафну маріупольців, Федецький грудьми скинув м’яч на Кузнецова, який в один дотик пробив повз Шуста!

1-а хвилина. ГОООООЛ. 1:0 Федецький! Ось це початок! Карпати розіграли м’яч з центра поля, Худоб’як закинув м’яч на Федецького, а той потужно пробив під поперечину! На 14 секунді відкривають рахунок господарі!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаКарпаты (Львов)Ильичевец (Мариуполь)