5 листопада 2011, 21:22
0
7
Дніпро грає з Арсеналом

Сьогодні, 5 листопада, відбувся матч 16-го туру української Прем’єр-ліги, в якому дніпропетровський Дніпро скористався перевагою в одного гравця і переміг Арсенал.

Дніпро (Дніпропетровськ) – Арсенал (Київ) – 1:0

Гол: Калинич (71)

Попередження: Чеберячко (11), Калинич (35), Денисов (75) – Міколюнас (4), Одібе (12)

Вилучення: Міколюнас (68)

Дніпро. Дніпро-Арена. Початок матчу: 19.30

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Чеберячко, Денисов, Кравченко, Кулаков, Коноплянка, Боатенг, Ротань, Калинич (Матеус, 78, Антонов, 85), Олійник

Арсенал: Погорілий, Польовий, Одібе, Симоненко, Лампі, Грицай (Аржанов, 74), Богданов (Максимов, 86), Флореску, Міколюнас, Мазілу (Ковпак, 62), Шацьких

71-а хвилина. ГООООООЛ 1:0 Прекрасна контратака господарів закінчує голом. Олійник видав відмінний пас на Калинича, який вирвався на побачення з голкіпером і переграв його. Браво!

68-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Міколюнас ззаду по ногах вдарив Коноплянку, за що і отримав другий "гірчичник", а потім і червону картку. У меншості залишаються гості.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаДнепр (Днепропетровск)Арсенал (Киев)