11 листопада 2011, 11:02
0
11
У матчі з Габоном Дуду вперше вийшов у футболці головної збірної Бразилії

Півзахисник донецького Шахтаря Вілліан і півзахисник київського Динамо Едуардо Дуду взяли участь в товариському матчі збірної Бразилії.

У матчі, в якому підопічні Ману Менезеса домоглися перемоги над командою Габону з рахунком 2:0, гравці з'явилися на полі в середині другого тайму і участі у взятті воріт не брали.

Габон - Бразилія - ​​0:2

Голи: Сандро, 12 (0:1). Ернанес, 35 (0:2).

Нагадаємо, дізнавшись про виклик до збірної Бразилії, Вілліан сказав: "Я не можу передати словами своє щастя. Я мріяв про це від самого дитинства". Про те, що з дитинства мріяв одягти форму збірної Бразил, зізнався і київський динамівець Дуду, що вийшов в матчі на заміну на 77-й хвилині.

За матеріалами: Чемпионат.com