15 листопада 2011, 13:12
0
12
Дуду міг забити гол

Представники чемпіонату України з Шахтаря і Динамо Фернандіньйо, Вілліан та Дуду зіграли в товариському матчі за збірну Бразилії проти Єгипту.

Пентакампеони здобули перемогу з рахунком 2:0 завдяки дублю нападаючого Валенсії Жонаса.

Фернандіньйо вийшов у стартовому складі і відіграв 76 хвилин, поступившись місцем на полі Еліашу.

Інший представник Шахтаря Вілліан з'явився за 15 хвилин до кінця зустрічі, змінивши Бруно Сезара.

Півзахисник Динамо Дуду вступив у гру на 84-й хвилині матчу, замінивши нападаючого Порту Халка, і під кінець зустрічі мав гарну нагоду відзначитися, але його удар головою впритул відбив голкіпер єгиптян.