Буряк про збірну України: Не варто робити висновків з товариських матчів

17 листопада 2011, 09:17
0
6
Буряк розповів про проблеми збірної України

Колишній головний тренер збірної України та київського Динамо Леонід Буряк поділився враженнями від двох останніх товариських матчів української національної команди.

Також фахівець розповів про проблемні місця жовто-синьої дружини, очолюваної Олегом Блохіним.

"У поєдинку зі збірною Німеччини команда була надмотивована і на тлі німців зуміла показати видовищний, розумний футбол. Підопічні Олега Блохіна зіграли тактично грамотно, прекрасно використовували контратаки. Загалом показали солідну гру. Багато хто погоджується з думкою, що у другому таймі збірна дещо зменшила обороти, але можу сказати, що команда грає так, як їй дозволяє це суперник. Та й для того, щоб два тайми поспіль відбирати м'ячі у німців, потрібно мати два серця", - зазначив Буряк.

ВІДЕО: Без коментарів. Гімн у виконанні Арени Львів, що погнав Україну вперед

"Що стосується матчу у Львові, то незважаючи на те, що австрійці не зуміли подолати кваліфікацію на Євро-2012, вважаю цю команду дуже сильною. Перемога в цьому поєдинку була психологічно важлива для української збірної - це значно поліпшило мікроклімат, тепер колектив спокійно, без тиску збоку, буде готуватися до наступних поєдинків.

Говорячи ж про позитивні і негативні моменти у грі збірної України, можна зазначити, що у команди є проблеми у воротарській лінії, нестабільний центр захисту. Крім того, незважаючи на більш-менш збалансовану середню лінію, не вистачає форварда на вістрі. Серед плюсів варто зазначити самовіддачу футболістів - навряд чи комусь можна пред'явити претензії.

У цілому, одні гри збірної Блохіна були досить хорошими, інші - навпаки непереконливими. Проблема в тому, що жодна команда, окрім Австрії, не приїхала сюди основним складом. У будь-якому разі, не варто робити висновків з товариських матчів - на Євро-2012 все буде по-іншому. А поки що вважаю, що тренерському штабу пора б уже визначитися з кількістю гравців, які готуватимуться до чемпіонату Європи", - заявив Буряк.

ВІДЕО: Феєрія. Збірні України та Німеччини провели перший поєдинок на НСК Олімпійський

Нагадаємо, що 11 листопада в Києві збірна України зіграла внічию із командою Німеччини - 3:3. У вівторок, 15 листопада, національна команда зустрічалася з австрійцями у Львові, де на останніх хвилинах вирвала перемогу - 2:1.

За матеріалами: Спорт-Экспресс в Украине