9

У неділю, 20 листопада, в 17-му турі Української Прем'єр-ліги харківський Металіст не залишив шансів луганській Зорі.

Українська Прем'єр-ліга 17-й тур

Зоря - Металіст - 1:5

Голи: Лазарович (33) - Девич (19, пен, 47); Крістальдо (21); Соса (80, пен); Фініньо (90)

Попередження: Батищев (18) - Вільягра (57)

Початок матчу: 13:00. Арбітр: Андрій Шандор

Зоря: Шуховцев - Мягков, Каменюка, М.Іг.Білий, Аддо, Петряков, Мілько, Батищев, Олійник, М.Ів.Білий (Силюк, 55), Лазарович (Хомченовський, 84)

Тренер: Анатолій Чанцев

Металіст: Дишленкович - Вільягра, Обрадович, Пшеничних, Папа Гуйє, Фініньо, Едмар (Валяєв, 84), Соса (Торрес, 82), Хав'єр, Девич, Крістальдо (Бланко, 67)

Тренер: Мирон Маркевич

Все, матч завершений. Металіст наближається до Динамо на відстань двох очок, але кияни сьогодні зіграють з Олександрією. Зоря залишається на 14-му місці, маючи в своєму активі 12 очок.

90-а хвилина. ГГООЛЛ! Фініньо забиває відмінний м'яч! Бразилець увірвався в штрафний, прийняв закид від партнера і з льоту з кута воротарського пробив у дальню дев'ятку - м'яч від штанги залетів у сітку!

88-а хвилина. Торрес пробив здалеку - поруч зі штангою.

84-а хвилина. Замість Едмара вийшов Валяєв, а Хомченовський замінив Лазаровича.

82-а хвилина. Соса зі спокійною душею пішов відпочивати, вийшов Чако Торрес.

80-а хвилина. ГГООЛЛ! Шуховцев вгадав кут, в який бив Соса, але удар був занадто сильний! 1:4!

79-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Мягков підставив ногу Едмару, який увірвався в штрафну!

78-а хвилина. Металіст ігрет за рахунком - неспішно катає м'яч в центрі поля. Але навіть цього вистачає, щоб регулярно створювати небезпеку біля воріт Шуховцева.

73-я хвилина. Соса пробив з 28-ми метрів - м'яч просвистів над дев'яткою!

72-а хвилина. Шуховцев ногою відбив удар Едмара з десяти метрів!

67-а хвилина. Крістальдо залишив поле, вийшов Бланко.

62-а хвилина. Девич м'яко накинув м'яч на лінію воротарського - Едмар увірвався в порожню зону і пробив головою, але трохи не влучив.

58-а хвилина. У Крістальдо не вийшов удар з дальньої дистанції.

56-а хвилина. Лазарович з центру поля тікав на побачення з Дишленковичем, але Папа Гуйє досить легко наздогнав форварда і відібрав у нього м'яч.

55-а хвилина. Білий, той що півзахисник, залишив поле (здається, смикнув м'яз). Замість нього буде грати Силюк.

52-а хвилина. Якщо і були у Зорі плани відігратися після перерви, то після пропущеного голу вони зруйновані. Луганчани виглядають розгубленими.

47-а хвилина. ГГООЛЛ! Шикарна розмашиста атака Металіста після помилки луганчан в центрі поля завершилася пасом Фініньо на Девича, Марко вийшов сам на сам з Шуховцева, поклав його на газон і пробив у порожні ворота!

Другий тайм розпочався

Перерва. Металіст упевнено веде гру, але рахунок дуже слизький, а тому Зоря спробує попсувати нерви харків'янам.

38-а хвилина. Хав'єр пробивав штрафний з флангу - перекинув стінку, але м'яч пройшов над дев'яткою!

36-а хвилина. Фініньо подарували м'яч в штрафному Зорі, бразилець відразу ж завдав удару в ближній кут, але Шуховцев врятував від Зорю від третього голу!

35-а хвилина. Крістальдо класно прострілив вздовж лінії воріт, Фініньо вже бачив м'яч у сітці воріт, але Олійник у підкаті вибив м'яч в аут!

33-а хвилина. ГГООЛЛ! Опа, ніщо не віщувало біди для Металіста. Подача з флангу від Білого, Лазарович випереджає Обрадовича і головою підрізає м'яч під штангу! Дишленкович навіть не смикнувся!

31-а хвилина. Зоря спромоглася на хоч якусь відповідь: Білий подав штрафний, а Мілько пробив головою - точно в руки Дишленковича.

24-а хвилина. Крістальдо прийняв м'яч на лінії штрафного, втік від захисника і потужно пробив по воротах, але вийшло прямо по центру, і Шуховцев кулаками відбив м'яч!

21-а хвилина. ГГООЛЛ! Хав'єр подав штрафний, Шуховцев не пішов до кінця на м'яч і Крістальдо головою бив практично в порожні ворота!

19-а хвилина. ГГООЛЛ! Девич впевнено переграв Шуховцева. Таким чином, воротар Зорі не зумів відбити п'ятий пенальті підряд!

18-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ у ворота Зорі. Батищев завалив Девича, який вривався у штрафний.

13-та хвилина. Хав'єр подавав штрафний, Девич скинув м'яч на Крістальдо, який бив практично впритул, але Шуховцев на висоті. До того ж арбітр зафіксував офсайд у форварда.

8-а хвилина. Металіст контролює м'яч у центрі поля, але без загроз воротам Шуховцева.