Сухий Бойко і жвавий Фініньйо. Збірна 17-го туру УПЛ

21 листопада 2011, 13:00
0
14
Гола не буде. Воротар Кривбасу Денис Бойко важливий матч проти Дніпра відіграв "на нуль"

СПОРТ bigmir)net підбиває підсумки 17-го туру футбольного Чемпіонату України, складаючи традиційну символічну збірну Української Прем'єр-ліги.

Збірна 17-го туру

Бойко - Ільків, Петров, Невмивака, Фініньйо - Мхітарян, Алієв, Ярмоленко, Девіч - Франса, Батіста

Денис Бойко. У матчі з Дніпром захист Кривбасу постарався максимально розвантажити свого воротаря, але часом Денису доводилося проявляти всю свою майстерність, як наприклад, у випадку із забійним ударом Олійника. Всю гру голкіпер відіграв на високому рівні, не надавши дніпропетровцям жодного шансу.

Ігор Ільків. Якщо правий фланг оборони Оболоні раз у раз пропускав випади Ребенка і Селіна, то лівий край був на глухому замку. Ільків не дав розбігтися Кривошеєнку, а в другому таймі вдало підключився до атаки і видав ідеальний гольовий пас, що дозволив пивоварам здобути першу перемогу в сезоні.

Кирило Петров. Юрій Максимов перед матчем з Дніпром позбувся двох основних захисників, а тому Петрову довелося грати за себе і за того хлопця. Кирило зі своїм завданням впорався на відмінно, вимкнувши з гри Калінича.

Дмитро Невмивака. Маріупольський Іллічівець після провального виїзду до Львова зробив правильні висновки, і поєдинок з Арсеналом провів максимально зібрано в захисті. Верховодив обороною азовців досвідчений Невмивака, який не дав відзначитися визнаному майстру гри на другому поверсі Ковпаку.

Фініньйо. Бразильський латераль Металіста невтомно борознив свою брівку, створивши величезну кількість проблем обороні Зорі. Ну а його гол на останніх хвилинах узагалі претендує на звання найкращого в турі.

Генріх Мхітарян. Півзахисник Шахтаря в цьому турі зустрічався зі своїми колишніми одноклубниками і повністю перекрив їм кисень у центрі поля. Більше того, саме ривок Генріха завершився фолом у штрафному Металурга, а реалізувавши пенальті, гірники фактично забезпечили собі три очки.

Олександр Алієв. У матчі з Олександрією Алієв нарешті проявив себе як плеймейкер. Спочатку він вдало подав кутовий, після якого забив Ідейє, потім видав класний пас на Ярмоленка, ну і на завершення організував автогол у ворота Панькова, чого вистачило для повноцінного розгрому.

Андрій Ярмоленко. Став головною дійовою особою в матчі Динамо з Олександрією. Практично жодна атака не обходилася без його участі, а тому не дивно, що Ярмоленко став автором дубля, хоча легко міг оформити і хет-трик.

Марко Девіч. На початку матчу між Металістом і Зорею сербо-українцю вдалося перервати героїчну серію Ігоря Шуховцева з відбиття пенальті, що тривала п'ять ударів. Потім Марко додав гол з гри, з легкістю розібравшись і з захисниками, і з досвідченим голкіпером.

Джиммі Франса. Матч, який відкривав новий стадіон в Одесі, став зоряним часом для двох бразильських форвардів. Причому обидва з'явилися на полі практично одночасно - наприкінці першого тайму. Франса чи не першим дотиком заробив пенальті у ворота Карпат, а в другому таймі вдало зорієнтувався під час штрафного, добивши м'яч у сітку.

Роша Батіста. Із його виходом у Карпат налагодилася гра в атаці. У середині другого тайму Батіста відзначився так само, як і Франса - скористався сейвом голкіпера, а потім видав передачу, з якою Федецькому залишалося тільки не промахнутися. Разом: Франса - Батіста - 2:2 за системою гол + пас.