Тренер Манчестер Юнайтед: Ми можемо і не стати першими

23 листопада 2011, 08:30
0
12
Фергюсон: Ми пропустили два дивних м'ячі

Головний тренер Манчестер Юнайтед Алекс Фергюсон після гри з Бенфікою в інтерв'ю офіційному сайту UEFA зазначив, що команда грала добре, а матч у Базелі буде важким.

"Ми пропустили два дивних м'ячі. У першому випадку це був автогол, а в другому - до взяття воріт призвів невдалий пас із зони захисту. Хоча, в цілому ми сьогодні грали добре. Ми були продуктивні, і мені немає в чому дорікнути футболістам", - зазначив наставник Червоних Дияволів.

"Якби ми втримали перевагу хоча б на кілька хвилин після того, як вийшли вперед, то цілком могли і перемогти, але часом футбол жорстокий", - додав він.

"Початок вийшов невдалим, нам довелося знову знаходити ритм і темп гри. Ранній гол послабив вітер в наших вітрилах. Втім, потім ми заграли дійсно добре, і до перерви повинні були вести в рахунку в три м'ячі. Ми втратили через травми деяких гравців, але я не скаржуся на склад. Всі насправді зіграли добре.

Схоже, матч у Базелі буде важким. Там настане вирішальний момент, але я впевнений у своїй команді. Ми можемо і не стати першими, але в Швейцарії нам потрібно домогтися ефектної перемоги", - заявив Фергюсон.

Нагадаємо, у вівторок, 22 листопада, англійський Манчестер Юнайтед зіграв внічию з португальською Бенфікою - 2:2.