Гвардіола: Якщо глядачі отримали задоволення, значить, все вдалося

24 листопада 2011, 08:28
0
10
Гвардіола: Ми сьогодні були сильнішими

Головний тренер Барселони Хосеп Гвардіола після матчу з Міланом в Лізі Чемпіонів поділився своїми враженнями від зустрічі.

"Ми провели хороший матч. Мали намір фінішувати першими, так що тепер у нас з'явилася можливість відпочити. Головний підсумок сьогоднішньої зустрічі полягає в тому, що вона сподобалася вболівальникам. Якщо глядачі отримали задоволення, значить, все вдалося, адже ми граємо заради них", - цитує тренера офіційний сайт UEFA.

"Ми сьогодні грали в три захисники в лінію, а тому намагалися володіти ініціативою і контролювати хід зустрічі. Саме так було в першому таймі. Разом з тим, неможливо володіти перевагою всі 90 хвилин матчу на Сан-Сіро і легко виграти. Мілан вміє боротися, і господарям знадобився лише напівмомент, щоб забити.

Ми сьогодні були сильнішими і здобули важливу перемогу. До матчу я думав, що Мілан буде грати так само, як і в першій нашій дуелі на Камп Ноу, коли вони весь час видавлювали нас з центру на фланги. Саме тому Ліонель Мессі почав поєдинок на правій брівці. Мілан же дуже здорово використовував крайніх захисників при атаках. Ми попросили Тьяго Алькантару грати з великим акцентом на оборону, і він сьогодні дуже здорово боровся. Це чудовий гравець з великою вірою у власні сили. Правильний підхід до справи дозволяє йому впевнено діяти на будь-якій позиції", - сказав Гвардіола.

Нагадаємо, в середу, 23 листопада, каталонська Барселона вдома здобула перемогу над італійським Міланом - 3:2.