Максимум моментів і мінімум голів: Динамо перемагає в київському дербі

26 листопада 2011, 15:50
0
8
Оболонь грає з Динамо

Сьогодні, 26 листопада, відбувся матч 18-го туру української Прем’єр-ліги, в якому долю місцевого дербі між Оболонню і Динамо вирішив єдиний точний постріл Ярмоленка.

Оболонь (Київ) – Динамо (Київ) – 0:1

Гол: Ярмоленко (19)

Попередження: Г.Баранець (17), Сибіряков (30), Мандзюк (70) – Гусєв (56), Алієв (90)

Київ. Оболонь Арена. Початок матчу: 14.00

Арбітр: Сергій Даньковський (Київ)

Оболонь: Березовський, Черемисин, Пластун, Шендрик, Ільків, Лупашко (Ковалець, 82), Панас (Мандзюк, 60), Б.Баранець (Шевчук, 59), Г.Баранець, Сибіряков, Турчанов

Динамо: Шовковський, Бетао, Вукоєвич, Юссуф, Алмейда, Гармаш, Алієв, Ярмоленко, Гусєв, Шевченко (Корреа, 68), Ідейє (Аді, 90)

45-а хвилина. Алієв з кутового закручував м’яч у ворота і влучив у ближню штангу!

35-а хвилина. Ідейє прикривав м’яч корпусом від опікуна і майже від правого воротарського кута пробив сильно, мінімальний промах з торканням ШТАНГИ!

19-а хвилина. Гооол 0:1 Ярмоленко пробив метрів з 30-ти, м’яч влучив у корпус Шендрика і змінив напрямок польоту, а кіпер був спійманий на протиході!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net