26 листопада 2011, 19:25
0
8
Кривбас приймає Іллічівець

Сьогодні, 26 листопада, відбувся матч 18-го туру української Прем’єр-ліги, в якому Кривбас удома продовжив переможну серію, обігравши маріупольський Іллічівець.

Кривбас (Кривий Ріг) – Іллічівець (Маріуполь) – 2:0

Гол: Бартулович (64); Еслінек (74)

Попередження: Петров (72), Лисицький (77) – Ярошенко (63), Бутко (66); Віценець (77), Невмивака (80)

Кривий Ріг. Металург. Початок матчу: 17.30

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

Кривбас: Бойко, Лобжанідзе, Петров, Лисицький, Федорчук, Костишин (Еслінек, 52), Матіч, Канкава, Бартулович (Сердюк, 88), Лисенко, Самодін

Іллічівець: Шуст, Бутко, Невмивака, Іщенко, Шевчук, Полянський, Віценець (Іванов, 79), Кожанов (Тищенко, 85), Пуканич (Федотов, 67), Ярошенко, Фомін

74-а хвилина. Гооол 2:0 Штрафний удар з правого флангу подали гості, але криворіжці відбилися і повели швидкісну контратаку, в ході якої Еслінек виявився 1 на 1 з Шустом, легко його обіграв, після чого переграв Федотова, який зайняв позицію на лінії воріт.

64-а хвилина. ГООООЛ. 1:0 Приголомшливо! Вільний удар з центрального кола виконав Лисицький, і його цей пас на Бартуловича став гольовим. Хорват технічно прийняв м’яч, увірвався в штрафну і чітким ударом вразив дальній нижній кут воріт.

38-а хвилина. Перекладина! 1:1. Щойно Пуканич пальнув здалеку, і м’яч по хитромудрій траєкторії врізався у перекладину, перелетівши Бойка.

12-а хвилина. Перекладина! Бартулович від лівого кута штрафного потужно пробивав з-під захисника з лівої ноги в дальню "дев’ятку" – м’яч вдарився у верхню планку воріт, поруч з хрестовиною.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: Кривбасс (Кривой Рог)Ильичевец (Мариуполь)Украинсая Премьер-лига