УПЛ: Дніпро здобуває четверте місце завдяки перемозі над Волинню

26 листопада 2011, 21:22
0
11

Сьогодні, 26 листопада, відбувся матч 18-го туру української Прем’єр-ліги, в якому луцька Волинь вдома поступилася Дніпру.

Волинь (Луцьк) – Дніпро (Дніпропетровськ) – 1:2

Гол: Рамон (47) – Калинич (32, 38)

Попередження: Масло (41) – Ротань (34)

Луцьк. Авангард. Початок матчу: 19.30

Волинь: Неділько, Бута, Шиков, Масло, Леандро, Шарпар, Гобер, Стевановіч (Карасюк, 46, Максимюк, 77), Рамон, Пічкур, Павлов (Приндета, 37)

Дніпро: Лаштувка, Кулаков (Зозуля, 61), Мандзюк, Чеберячко, Денисов, Ротань, Боатенг, Кравченко, Коноплянка (Стрініч, 81), Матеус, Калинич (Олійник, 68)

74-а хвилина. ГО-О-О-ОЛ забиває Дніпро, але гол не зарахований! Коноплянка віддав на правий край штрафного на Зозулю, який прострілив на Олійника і останній відправив м’яч у сітку. Де тут суддя угледів "поза грою", незрозуміло!

60-а хвилина. Перекладина! Не щастить Волині! Після подачі з лівого флангу Рамон Лопес головою потужно пробив у перекладину.

47-а хвилина. ГООЛ 1:2 Волинь відіграє один гол! Цей гол схожий на перший гол Дніпра. Помилився центр оборони гостей, Рамон технічно перекинув м’яч через Чеберячка, вийшов на рандеву з Лаштувкою і потужним точним ударом не залишив шансів воротареві.

38-а хвилина. ГООООЛ 0:2 Коноплянка з лівого флангу чітко подав на голову Калинича, який потужно пробив по цілі – Неділько відбив м’яч у штангу, але від неї снаряд все-таки опинився у воротах.

32-а хвилина. Гооол 0:1 Жахлива помилка захисту Волині. Після закидання з глибини поля ніхто не підібрав м’яч і Калинич, скориставшись такою неросторопністю, вийшов 1 на 1 з Неділько і спокійно переграв його.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаДнепр (Днепропетровск)Волынь (Луцк)